Małgorzata Rozenek komentuje związek byłego męża z 22 lata młodszą Roksaną Gąską. Spodziewaliście się takich słów?

Jacek Rozenek od niedawna spotyka się z dużo młodszą Roksaną Gąską. Co na temat nowego związku byłego męża ma do powiedzenia Małgorzata Rozenek?

Małgorzata Rozenek nie wypowiadała się wcześniej na temat nowego związku swojego byłego męża, Jacka Rozenka. Mężczyzna spotyka się z 25-letnią Roksaną Gąską, z którą zaliczył niedawno pierwsze oficjalne wyjście.

"Twoje Imperium" zapytało Małgorzatę Rozenek, co sądzi o aktualnym związku ojca swoich dzieci. Jej odpowiedź była bardzo dyplomatyczna.

Szanuję decyzję Jacka. Po rozwodzie mamy dobry kontakt. Jest dorosłym mężczyzną i sam najlepiej wie, jakich życiowych wyborów dokonywać - wyznała "Perfekcyjna".

Małgorzata i Jacek Rozenkowie byli małżeństwem przez 10 lat. Mają dwóch synów: Stanisława i Tadeusza. Jeśli wierzyć plotkom, to właśnie dzięki chłopcom doszło do spotkania Rosy Gąski z "Perfekcyjną".  

Informacje o tym, że Jacek Rozenek ma nową partnerkę, pojawiły się w lipcu 2017 roku. Pierwszy raz oficjalnie pokazali się razem dopiero w lutym tego roku na gali "Bestsellery Empiku 2017". 

PC