Czym zajmowała się ukochana Jacka Rozenka zanim się poznali? Historia Roxi Gąski brzmi jak bajka o kopciuszku, serio!

Jak donosi "Twoje Imperium", ukochana Jacka Rozenka przed laty była gosposią w jego domu. To właśnie tak się poznali!

Roksana Gąska mogłaby być modelką. Kobieta na pewno jest świadoma swojej urody, bo w 2015 roku, została wybrana na Miss Wakacji w Ustroniu. Zdecydowała się jednak na zupełnie inną karierę. Jej historia brzmi jak z bajki. Jacek Rozenek okazał się księciem, bo zaiskrzyło między nimi, kiedy... sprzątała w jego domu.

Tygodnik "Twoje Imperium" dowiedział się, że nowa ukochana aktora pochodzi z Baranowa, małej miejscowości pod Ostrołęką. Kobieta mieszkała tam do 2012 roku, kiedy to podjęła decyzję o wyjeździe do wielkiego miasta. Warszawę chciała "podbić" jako kosmetyczka, ale niestety, jej kariera nie potoczyła się pomyślnie.

Roksana Gąska nie sprawdziła się w zawodzie, który wybrała. Sytuacja zmusiła ją do szukania innego źródła dochodu. Była zdana sama na siebie. "Twoje Imperium" donosi, że pracowała jako opiekunka osób starszych i dzieci, sprzątała, gotowała i robiła zakupy.

W tym samym czasie Jacek Rozenek był już po rozwodzie z "Perfekcyjną Panią domu" i potrzebował pomocy. Szukał kogoś, kto zajmie się domem i pomoże w opiece nad synami, 12-letnim Stanisławem i młodszym 7-letnim Tadeuszem. Mężczyzna trafił na ogłoszenie Roksany i po chwili zaczęła dla niego pracować.

Nie długo po tym, jak się poznali, okazało się, że łączy ich coś więcej niż tylko praca. Połączyło ich uczucie i stworzyli piękną parę!

Synowie aktora szybko zaakceptowali ukochaną ojca. Sami zainicjowali nawet spotkanie, na którym nowa "macocha" poznała Małgorzatę Rozenek i jej obecnego męża Radosława Majdana.

Informacje o tym, że Jacek Rozenek ma nową partnerkę, pojawiły się w lipcu 2017 roku. Pierwszy raz oficjalnie pokazali się razem dopiero w lutym tego roku na gali "Bestsellery Empiku 2017". 

Mamy nadzieje, że para (wbrew złośliwym komentarzom) przetrwa. Życzymy im szczęścia!

PC

Więcej o:
Komentarze (27)
Kim była ukochana Jacka Rozenka zanim się poznali? Historia Roksany Roxi Gąski brzmi jak bajka o kopciuszku
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: hycek

  Oceniono 44 razy 42

  Przecież wszystkie te młode żony szoł biznesu to kariera kopciuszka...hop do łózka

 • Gość: Greta

  Oceniono 42 razy 40

  Czy to jest na serio? Roksana Gąska, gosposia z Baranowa, miss wakacji w Ustroniu? Jakby człowiek chciał to by lepiej nie wymyślił ;)

 • Gość: nick autora

  Oceniono 38 razy 30

  "zaiskrzyło między nimi, kiedy... sprzątała w jego domu" - myła podłogę na czworaka i miała kusą sukienkę. Wtedy zaiskrzyło. W oczach i spodniach Rozenka.

 • noltenick

  Oceniono 33 razy 27

  Wielkie uznanie dla chirurgii plastycznej w Baranowie. Laska wygląda bardzo naturalnie

 • Gość: hira

  Oceniono 30 razy 24

  Chyba znam inną bajkę o Kopciuszku...w tej którą znam,ona nie była prostytutką...

 • kitciwoko

  Oceniono 22 razy 20

  Jaasne. Szukał opiekunki i trafił na ogłoszenie. No bez jaj! Gdzie trafił? W agencji towarzyskiej? Kuwa, rozenek, nie ściemniaj! Bo nie umiesz.

 • malfleur

  Oceniono 19 razy 17

  Nie sądziłam, że pan Rozenek jest takim pustakiem. :(

 • Gość: 123

  Oceniono 21 razy 17

  "Roksana Gąska mogłaby być modelką. Kobieta na pewno jest świadoma swojej urody, bo w 2015 roku, została wybrana na Miss Wakacji w Ustroniu.." - hahahahahahhaha... no tak, wiadomo, z Ustronia prosta droga na światowe wybiegi.... bitch please!

 • Gość: bb

  Oceniono 17 razy 15

  Jestem w jej wieku a w porównaniu do niej wyglądam jak nastolatka:) One wszystkie, z tej samej fabryki myślą że tak "konserwują" swoją urodę a w rzeczywistości tylko działają na korzyść tych normalnie, naturalnie pięknych kobiet które nie pchają się do tv tylko żyją normalnym życiem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX