Jacek Rozenek debiutuje z ukochaną na ściance. Widać, że się bardzo starała. Spójrzcie tylko na jej kreację

Jacek Rozenek pojawił się na gali "Bestsellery Empiku" w towarzystwie swojej ukochanej, Roksany Gąski. To ich pierwsze wspólne wyjście.

Jacek Rozenek wykorzystał wtorkową galę "Bestsellery Empiku 2017", żeby po raz pierwszy zaprezentować oficjalnie swoją nową partnerkę, Roksanę Gąskę. Widać, że ukochana aktora bardzo się starała, żeby zwrócić na siebie uwagę, wywrzeć dobre wrażenie i zostać zapamiętaną. Tego wieczoru postawiła na długą, czerwoną suknię, odkrywającą jej ramiona. Krój kreacji idealnie podkreślał walory sylwetki Roksany Gąski: wąską talię i duży biust.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Pierwsze informacje o tym, że Jacek Rozenek ma nową partnerkę pojawiły się w lipcu 2017 roku. Do tej pory jednak para nie pokazywała się razem na imprezach. Jak oceniacie ich pierwsze wspólne wyjście?

AG

Więcej o:
Komentarze (181)
"Bestsellery Empiku". Jacek Rozenek po raz PIERWSZY na ściankach z ukochaną, Roksaną Gąską. Widać, że się bardzo starała
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: tralala

  Oceniono 155 razy 151

  Rozenkowa u boku Majdana kreuje się na Dodę, Gąska u boku Rozenka kreuje się na Rozenkową. To się nazywa syndrom "byłej".

 • Gość: molo

  Oceniono 95 razy 81

  Nie dość, że Roksana to jeszcze Gąska! Jesus!!! No i oczywiście napompowane balony. A rozenek jest ponoć ynteligentny. O czym oni rozmawiają, kiedy już się nie sekszą....?

 • Gość: Zmęczonagłupotą

  Oceniono 79 razy 77

  Kurcze, on wygląda tak normalnie. Myślałam, że z panią Małgorzatą to była zwykła pomyłka życiowa. Ale najwyraźniej przeceniałam pana Rozenka.

 • Gość: as

  Oceniono 90 razy 76

  Taka sama tandeta jak plastikowa babcia Gosia. Tylko ta mlodsza. Widac Rozenek lubi taki styl.

 • Gość: Ad

  Oceniono 84 razy 72

  Te doczepione włosy straszna tandeta.

 • Gość: babajaga

  Oceniono 67 razy 53

  Gdyby tylko darować sobie ten koński doczep i wybrać bardziej stonowaną kreację... a tak to ani szyku ani klasy, szkoda. Niektóre Panie zapominają, że przy takiej urodzie bardzo ciężko odejść od schematu Roszpunki, ale co kto lubi... widocznie Pan Rozenek lubi lalki.

 • Gość: Aha

  Oceniono 54 razy 50

  Tu przycięte, tu ucięte, tu napompowane, tu doklejone , tu doczepione.....no baaaardzo się postarała.......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX