Katarzyna Warnke w filmie Patryka Vegi "Kobiety mafii" gra jedną z głównych ról. Aktorka znów przyciągnęła uwagę wszystkich.
Warnke lubi szokować, co wiadomo nie od dziś. Po kontrowersyjnym występie na pokazie Macieja Zienia przyszedł czas na ogromną metamorfozę. Aktorka obcięła włosy "na chłopaka". Przystrzyżone boki i delikatnie dłuższa góra, którą fryzjer zaczesał na prawą stronę - całość dodała jej jeszcze większego pazura. Koloru nie zmieniała i została przy tradycyjnym blondzie.
Na premierze Warnke miała na sobie elegancką, bladoróżową, zdobioną suknię z tiulu. Brak rękawów odsłonił umięśnione ramiona.
Jak Wam podoba się jej metamorfoza? Odważnie, prawda?
PC
Zaskakujące powitanie Tuska z Nawrockim. Jedna rzecz zwraca uwagę
Romanowska nie wraca na plan "Rancza". Serialowy Pietrek komentuje: Jakieś powody są
Dziennikarka nie wytrzymała podczas kłótni polityków na wizji. Nagle wstała i...
Anna Dymna: Dostaję listy, w których piszą "nie żryj tyle, zapyziały misiu"
Tuż przed randką z Ashtonem Kutcherem została zamordowana. Po latach aktor musiał zeznawać
Spięcie na antenie TVN24. "Chyba zakończymy rozmowę"
Dziś Świątek wygrywa i znowu ją kochacie, a tydzień temu lał się na nią hejt. Powiem wam, o czym zapominacie
Wiśniewska mówi o wakacjach z synami po rozstaniu. "Tak samo robi tata dzieci"
Peretti przejechała pół Polski, żeby odebrać męża z aresztu. Nie udało się. Prokurator zabrał głos