Urbańska pokazała zdjęcie z rodzinnego wyjazdu na narty. Widzieliście, że jej córka ma już 10 lat? Piękna jak mama

Natasza Urbańska ferie zimowe postanowiła spędzić w górach. Rodzinnym zdjęciem z mężem i córką pochwaliła się na Instagramie. Kobiety wyglądają cudownie. A Józefowicz? Internauci: "Janusz, jaki on stary!"

Natasza Urbańska, wbrew panującym wśród gwiazd trendom, zimowy urlop postanowiła spędzić tradycyjnie w górach. Wraz z Januszem Józefowiczem i ich córką, Kaliną, wybrała się na narty. Pod zdjęciem z wyjazdu posypały się słowa podziwu dla urody matki i córki.

Zdjęcie wygląda jak kadr z reklamy górskiego kurortu. Uśmiechnięte twarze Nataszy Urbańskiej i małej Kaliny prezentują się uroczo.

 
Przepiękny obrazek
Ależ Pani jest piękna! Nawet w kasku! Jakie to niesprawiedliwe
Nataszko jesteś przepiękną kobietą. Córeczka ma Twój uśmiech. W ogóle jesteście śliczne dziewczyny! - czytamy w komentarzach.

Słowa podziwu ominęły jednak Janusza Józefowicza. Jego dojrzała uroda rzeczywiście kontrastuje z młodzieńczym blaskiem jego żony i córki. Pojawiły się nawet bezpośrednie przytyki w stosunku do jego osoby.

Dzień dziadka?
Janusz, jaki on stary.

Widocznie jednak ten delikatny hejt nie zakłócił rodzinie dobrej zabawy. Natasza nie odniosła się do tych komentarzy. Na szczęście pojawiły się też słowa, które naszym zdaniem są ważniejsze niż wygląd.

Super rodzina!

Na zdjęciu widać, że się kochają i to jest najważniejsze. Pozdrawiamy i życzymy udanych zjazdów.

PC