Agnieszka Kaczorowska schudła 8 kg i pochwaliła się sylwetką w obłędnej kreacji. Teraz zdradza, jak to osiągnęła. To takie proste!

Odkąd Agnieszka Kaczorowska schudła, bardzo chętnie chwali się rewelacyjną figurą, podkreślając ją odpowiednimi strojami. Teraz zdradziła swój sekret na piękną i szczupłą sylwetkę.

Agnieszka Kaczorowska podczas tegorocznej Gali Mistrzów Sportu, która miała miejsce w ostatni weekend, po raz kolejny zachwyciła wszystkich rewelacyjną figurą. Aktorka jakiś czas temu schudła i od tego momentu chętnie eksponuje swoją szczupłą sylwetkę, podkreślając ją odpowiednio dopasowanymi strojami. Tym razem Kaczorowska założyła połyskującą, marszczoną, żółtą sukienkę. Krój kreacji idealnie podkreślał szczupłą talię aktorki. Seksapilu całości dodawał głęboko wycięty dekolt. Aktorka w tym wydaniu wyglądała wprost obłędnie! Wybór sukienki był strzałem w 10!

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z "Party" zdradziła swój sekret na szczupłą sylwetkę. Przyznała, że nie stosowała żadnych restrykcyjnych diet i nie głodziła się. Przede wszystkim postawiła na duże ilości wody, wypijanej w ciągu dnia, zdrowe posiłki oraz mniejsze porcje.

Pracowałam także nad emocjami i akceptacją siebie. Zauważyłam, że jeśli mam kłopoty, to jem więcej. Dlatego dziś staram się jeść tylko wtedy, gdy czuję głód, i tylko tyle, by go zaspokoić - dodała aktorka.

Agnieszka Kaczorowska raz na jakiś czas pozwala sobie również na desery. Jak twierdzi portal, jej znajomi małą własną teorię na temat przyczyn schudnięcia aktorki. Uważają bowiem, że gwiazda zgubiła kilogramy, ponieważ jest po prostu szczęśliwie zakochana w muzyku, Macieju Zadykowiczu. Dodatkowo Kaczorowska prowadzi zajęcia w swojej szkole tańca, więc na brak ruchu nie może narzekać.

AG