Jessica Biel oczarowała. Jej mąż patrzył zachwycony, ale najlepszy i tak komentarz na Twitterze. Justin, uwielbiamy Cię!

Justin Timberlake i Jessica Biel pojawili się na rozdaniu Złotych Globów. Piosenkarz nie mógł oderwać oczu od pięknej żony.

Justin Timberlake i Jessica Biel pobrali się w 2012 roku i nadal są w sobie bardzo zakochani. Świadczą o tym ich wspólne zdjęcia, na których widać, jak piosenkarz wpatruje się zachwycony w żonę podczas Złotych Globów. Tak patrzy tylko zakochany mężczyzna.

Piosenkarz zresztą nie ukrywa, że Jessica jest dla niego najpiękniejszą kobietą. Aktorka podczas ceremonii prezentowała się pięknie, więc nic dziwnego, że nie mógł oderwać od niej wzroku. Miała na sobie elegancką kreację od Diora, która podkreślała dekolt.

Timberlake zamieścił wpis na Twitterze, w którym napisał, co sądzi o tym, jak w tym dniu wygląda jego żona.

Kurczę, moja żona jest naprawdę hot.

Trzeba przyznać, że Jessica jest ogromną szczęściarą. Nie tylko ma u boku Justina Timberlake'a, do którego wzdychają kobiety na całym świecie, lecz jest żoną mężczyzny, który jest w niej bezgranicznie zakochany. 2-letni syn Silas jest owocem ich miłości.

AW