Poznajecie, kto to? Dziś to jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek

Znana polska aktorka pokazała na Instagramie zdjęcie z 1990 roku. Poznajecie?

Jak wyglądały największe polskie gwiazdy w przeszłości? Niedawno naszą ciekawość zaspokoiła Weronika Książkiewicz, która pokazała zdjęcie z czasów, kiedy była jeszcze małą dziewczynką.

Teraz do tego grona dołączyła Joanna Brodzik. Zdjęcie z czasów, kiedy miała zaledwie 17 lat, opublikowała na swoim Instagramie. Wyjątkowo ciemne i gęste brwi, długie włosy i delikatny uśmiech. Udało się wam odgadnąć, że to właśnie ona?

Zbliżający się nowy rok to dla wielu z nas nowy początek. Gdy o tym myślę, przypomina mi się wspaniała opowieść o dwóch gąsienicach. Siedzą sobie na liściu i nagle jedna mówi do drugiej: "Słyszałam, że niedługo będziemy musiały zamknąć się w jakiejś ciasnej, ciemnej przestrzeni. To będzie nasz koniec". A druga na to: "Wiesz, ja też słyszałam, że zamkną nas w ciasnej, ciemnej przestrzeni, ale podejrzewam, że potem możemy rozwinąć się w pięknego motyla i to będzie dla nas nowy początek" - napisała pod zdjęciem Brodzik.
Ta historia dobrze obrazuje relatywność spojrzeń na dany odcinek życia, ale i czasu. Jeśli przyjmujemy perspektywę "każdy koniec jest początkiem", który jest poszukiwaniem równowagi i głębokiego zrozumienia tego, co nas wypełnia i otacza - szczęście będzie dla nas na wyciągnięcie ręki. Bo szczęście jest świadomością. I tej świadomości bycia szczęśliwym, każdego dnia w nadchodzącym 2018 roku - życzę Wam z całego serca! - dodała.
 

Musimy przyznać, że my mieliśmy problem, by ją rozpoznać. Jednak fani aktorki skupili się przede wszystkim na jej wyjątkowych życzeniach, a nie na zdjęciu.

Pięknie powiedziane, Joanno. Niechaj nasza boska baśń trwa. Bardzo dziękuję i przeobrażajmy się w tego tęczowego motyla.
Najpiękniejsze i najmądrzejsze życzenia noworoczne, Joasiu. Dziękuję i wzajemnie.
Pięknie napisane. Zgadzam się w 100%, pani Joasiu. Życzę wszystkiego, co najlepsze dla pani i całej rodzinki w Nowym Roku - czytamy w komentarzach. 

Dla was również - wszystkiego dobrego!

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.