Woźniak-Starak poprowadziła Sylwestra w dwóch kreacjach. Jedna jest wyjątkowo sexy. To zasługa TEGO dekoltu

Agnieszka Woźniak-Starak była prowadzącą Sylwestra z TVN. Z te okazji wystąpiła w dwóch kreacjach. Jedna zrobiła na nas szczególne wrażenie.

Agnieszka Woźniak-Starak była jedną z prowadzących tegorocznego Sylwestra organizowanego przez TVN. Na scenie mogliśmy ją podziwiać w dwóch kreacjach. Jedna z nich była wyjątkowo seksowna.

Pierwsza odsłona, w jakiej zobaczyliśmy Woźniak-Starak to czerwona mini sukienka z bardzo dużym dekoltem. Ozdobą kreacji był umieszczony na ramionach materiał, który swoim kształtem przypominał róże. Czerwoną sukienkę dziennikarka połączyła z czarnymi dodatkami: opaską z woalką, długimi skórzanymi rękawicami i lateksowymi kozakami. W takim stroju zrobiła wrażenie na pewno nie tylko na nas.

ZOBACZ TUTAJ>>>>

Drugi strój dziennikarki znacznie się różnił od pierwszego, ale był równie ciekawy. Tym razem była to bandażowa biała sukienka z golfem. Do tego wzorzysty płaszcz o asymetrycznym kroju i metaliczny pasek. Dopełnieniem były również lateksowe kozaki, tym razem w odcieniach czerwieni.

Wam w której kreacji podobała się bardziej? Dajcie znać w naszej sondzie.

MT

Która kreacja Woźniak-Starak była piękniejsza?