Dawid Podsiadło zrobił niespodziankę fanom. Pokazał zdjęcie swojej mamy i dodał fragment nowej piosenki

Dawid Podsiadło z okazji świąt zrobił fanom prezent. Udostępnił na Instagramie fragment swojego nowego utworu oraz pokazał zdjęcie swojej mamy.

W październiku Dawid Podsiadło zniknął z Instagrama. Kilka dni temu poinformował fanów, że wraca do korzystania z mediów społecznościowych i nawet pokazał swoje mieszkanie. Teraz przy okazji świąt dodał na Instastory zdjęcie swojej mamy.

Prezent specjalny dla Was od mojej Mamci - podpisał.

>> ZOBACZ ZDJĘCIE <<

Co prawda zdjęcie zniknęło po 24 godzinach, ale kilku fanów odniosło się do niego pod ostatnim postem artysty.

Prezent od mamci wywołał ogromny uśmiech. Kochana ta Twoja mamcia!

Oprócz tego dodał wideo, na którym co prawda niewiele go widać, ale za to słychać fragment jego nowego utworu. Do tego dołączył życzenia dla swoich fanów, w których nawiązał do swojego zniknięcia z portalu.

Cześć! Święta 2017! Uwielbiam ten moment w roku. Heheh.. Śmieję się, bo chciałem napisać bardzo długą i prywatną wiadomość, a w połowie przypomniałem sobie dlaczego pożegnałem się z Instagramem na kilka miesięcy. Prywatność to słowo klucz w tej sytuacji. Nauczony już doświadczeniami poskromiłem więc chęć dzielenia się szczegółami mojego życia. Powiem tylko, że rok 2017 był dla mnie wyjątkowo trudny i nie wiem czego oczekiwać w 2018. Być może to ekscytująca perspektywa. Na razie skupiam się na dniach, w których egzystuję. Tak jest łatwiej. Pozostaje mi życzyć Wam spokojnych, zdrowych i wesołych, uśmiechniętych świąt. Poddajcie się tej szaleńczej fali euforii i optymizmu. Chociaż na kilka dni. W nagraniu udostępniam fragment melodii, którą od kilku miesięcy szlifuję, i z której jestem niezwykle zadowolony. To najważniejsza melodia jaką wymyśliłem. Kiedyś będzie z tego piękny utwór. Dzisiaj jeszcze nazywa się "Forever". Czule ściskam, uważajcie na siebie!
 

Jak Wam się podobają te prezenty od Dawida?

OG