Partnerka Filipa Chajzera wzruszająco o nowo narodzonym synu: On jest małym, wielkim cudem

Małgorzata Walczak, partnerka Filipa Chajzera, opublikowała na Instagramie wpis, w którym opisała swoje szczęście po urodzeniu syna.

Filip Chajzer i jego partnerka, Małgorzata Walczak, ponad tydzień temu zostali rodzicami. Na świat przyszło pierwsze dziecko pary - syn Aleksander. Informacje te potwierdził ojciec dziennikarza, Zygmunt Chajzer.

Wszystko przebiegło bez problemu. Dostał 10 punktów w skali Apgar i wszystko jest w jak najlepszym porządku - wyznał w rozmowie z Plejadą Zygmunt Chajzer.

Szczęśliwi rodzice natomiast nie wypowiadali się na temat potomka. Aż do teraz. Na Instagramie Walczak pojawił się obszerny wpis na temat tego, jak wielkim szczęściem jest dla nich syn, Alex.

Zakochałam się bez pamięci! Zupełnie zmienił nasz świat, wprowadzając do niegoogrom szczęścia, którego nie da się opisać. I chociaż brakuje mi czasu na sen, pryszic czy zjedzenie śniadania, to wszystko jest już nieistotne. On jest małym, wielkim cudem. #wielkamilosc #mojakruszyna # radość #kocham #baby - napisała Walczak pod zdjęciem.
 

W komentarzach nie brakowało gratulacji i życzeń.

Życzę Ci @gosia_walczak, aby ten piękny czas macierzyństwa pokazał Ci wszystkie jego aspekty. Abyś za chwilę... zapragnela kolejnego potomka. Bo bycie mamą to najpiękniejsza rola w życiu. Gratulacje dla was... Życzę spokoju i spełnienia.
Zasłużyliście na taki Skarb!
Gratulacje. Wszystkiego dobrego dla Was i Waszego cuda - czytamy. 

MM