"Rolnik szuka żony". Kandydatka Karola miała wypadek! Jego reakcja zaskakuje. Nie tego się spodziewaliśmy

"Rolnik szuka żony". Karol nie wybierze żadnej kandydatki, ponieważ Sara, która najbardziej mu się podobała, miała wypadek, oboje pokłócili się i rolnik zmienił zdanie - donosi informator jednego z serwisów.

"Rolnik szuka żony". Karol i Sara wydawali się być największymi pewniakami w tym programie. W jednym z ostatnich odcinków Sara mówiła nawet o sobie jako o przyszłej żonie Karola. Informator Pudelka donosi jednak, że para pokłóciła się i Karol w rezultacie nie wybierze ani Sary ani żadnej innej kandydatki.

A zaczęło się od wspólnego wyjścia na imprezę.

Tak popili, że Karol upuścił w klubie Sarę, którą planował wybrać na swoją dziewczynę. Dziewczyna trafiła do szpitala, a on się tym w ogóle nie przejął i poszedł spać! - czytamy.

Zachowanie rolnika miało nie spodobać się Sarze, która urządziła mu awanturę.

Przez tę kłótnię chłopak postanowił zmienić zdanie i ostatecznie nie wybierze żadnej ze swoich kandydatek - twierdzi dalej informator cytowanego serwisu.

Czy tak będzie, a jeżeli owszem, to co z tego pokaże telewizja? Być może przekonamy się już w najbliższym odcinku. Dodajmy, że wcześniej "murowaną" kandydatką do serca Karola była Justyna, dziewczyna o artystycznej duszy i interesującej przeszłości (występ w erotycznym show). Potem wydawało się, że zwiąże się właśnie z Sarą, której pośladki mogła oglądać cała Polska. Teraz wychodzi na to, że zostanie sam, a my mamy nadzieję, że kontuzja Sary nie była poważna.

JZ