Tak mieszka Modest Amaro. Uwagę zwraca nie tylko kuchnia. Spójrzcie na TO miejsce. Zapewne niewiele gwiazd je ma

Wojciech Modest Amaro ostatnio na antenie TVN zaprezentował swój dom. Jego żona jest projektantką wnętrz. Nic dziwnego, że ich lokum jest naprawdę stylowe.

Wojciech Modest Amaro był bohaterem programu "Uwaga. Kulisy sławy", gdzie opowiadał głównie o nawróceniu i wierze, ale pokazał też swój dom. 

Jego żona jest projektantką wnętrz, ale zawodowo poświęciła się pasji męża. Pomaga mu w biznesie i jest jego menedżerką. Wykształcenie pomogło jej jednak w budowie i urządzaniu ich czterech kątów. 

Ekipy, które budowały, zakładały się, że żona nie wytrzyma, że niemożliwe jest, żeby przychodziła na budowę codziennie przez osiem miesięcy. Później stanęli ze mną na zewnątrz i powiedzieli, że chylą czoła - wyznał restaurator. 

Istotną rolę w domu państwa Amaro odgrywa kuchnia, w której znajduje się ogromny blat. 

Tutaj się spotykamy, wszyscy gotujemy w domu. Przy tym blacie na co dzień każdy ma swoje pomysły na gotowanie. Blat przeszedł testy na parapetówie. Towarzystwo siedziało tu, gotowało. Nicolas (syn - przyp.red.) do tej pory tu siedzi  - powiedzieli małżonkowie.

W pokoju znajduje się tzw. "kącik duchowny", na którym możemy zobaczyć obrazy i pamiątki religijne. Nie jest tajemnicą, że Wojciech Modest Amaro i jego żona są bardzo wierzący. 

To wynik naszych podróży do świętych miejsc. To bardzo ważne miejsce w naszym domu i w naszym życiu. 

Jak Wam się podoba? 

JT