Agata Młynarska we wzruszającym wpisie żegna córkę Ewy Bem. "Nie ma słów, którymi można wyrazić współczucie"

Córka Ewy Bem, Pamela Bem-Niedziałek przegrała walkę z chorobą nowotworową. Agata Młynarska we wzruszającym poście pożegnała koleżankę.

Pamela Bem-Niedziałek, dziennikarka i prezenterka telewizji TVN24 przegrała walkę z nowotworem. Wiele osób, w tym Agata Młynarska, nie może pogodzić się ze śmiercią kobiety. Okazuje się, że panie znały się od dziecka.

Dziennikarka dodała wzruszający wpis na Facebooku, gdzie w poruszających słowach wspomniała koleżankę. Wyraziła także wyrazy współczucia dla rodziny zmarłej kobiety.

Jej mama, Ewa, wielka przyjaciółka naszej rodziny, zawsze z dumą i radością opowiadała o swojej starszej, pięknej i zdolnej córce. Kiedy dowiedzieliśmy się o jej chorobie, nikt nie myślał o tym, że kres nastąpi tak szybko. Ewo, nie ma słów, którymi można wyrazić współczucie dla mamy, która straciła dziecko - napisała. 
Pamelo, teraz zrealizujesz reportaże z wyższych sfer. Kiedyś obejrzymy je razem... - dodała ujmująco na koniec.

Pamela Bem-Niedziałek od półtora roku walczyła z guzem mózgu. Miała 39 lat i osierociła dwójkę dzieci. Prezenterkę wspominali również koledzy dziennikarze na łamach portalu TVN24 BiS.

MT