Agata Młynarska we wzruszającym wpisie żegna córkę Ewy Bem. "Nie ma słów, którymi można wyrazić współczucie"

Córka Ewy Bem, Pamela Bem-Niedziałek przegrała walkę z chorobą nowotworową. Agata Młynarska we wzruszającym poście pożegnała koleżankę.

Pamela Bem-Niedziałek, dziennikarka i prezenterka telewizji TVN24 przegrała walkę z nowotworem. Wiele osób, w tym Agata Młynarska, nie może pogodzić się ze śmiercią kobiety. Okazuje się, że panie znały się od dziecka.

Dziennikarka dodała wzruszający wpis na Facebooku, gdzie w poruszających słowach wspomniała koleżankę. Wyraziła także wyrazy współczucia dla rodziny zmarłej kobiety.

Jej mama, Ewa, wielka przyjaciółka naszej rodziny, zawsze z dumą i radością opowiadała o swojej starszej, pięknej i zdolnej córce. Kiedy dowiedzieliśmy się o jej chorobie, nikt nie myślał o tym, że kres nastąpi tak szybko. Ewo, nie ma słów, którymi można wyrazić współczucie dla mamy, która straciła dziecko - napisała. 
Pamelo, teraz zrealizujesz reportaże z wyższych sfer. Kiedyś obejrzymy je razem... - dodała ujmująco na koniec.

Pamela Bem-Niedziałek od półtora roku walczyła z guzem mózgu. Miała 39 lat i osierociła dwójkę dzieci. Prezenterkę wspominali również koledzy dziennikarze na łamach portalu TVN24 BiS.

MT

Więcej o:
Komentarze (17)
Agata Młynarska żegna córkę Ewy Bem. Pamela Bem-Niedziałek przegrała walkę z rakiem
Zaloguj się
 • Gość: Beata

  Oceniono 10 razy 6

  Wyrażenie współczucia i ciepłe wspomnienie o Zmarłym to lansiarstwo? Weżcie się ogarnijcie.Lansiarstwo to było co Laskowik powiedział na pogrzebie Smolenia. Jest na YT, można porównać.

 • elenem

  Oceniono 4 razy 4

  Ludzkie dramaty... wyrazy współczucia.

 • Gość: ObserverG

  Oceniono 10 razy 2

  Nieboszczka doświadczyła radości poznania boskiego planu. Bóg ma plan. Pokładamy w Bogu nadzieję i ufamy, że mamy w Nim oparcie i znajdziemy u Niego tak potrzebne dziś pocieszenie. Wierzymy, że wezwanych do siebie otoczył blaskiem i ciepłem Najwyższego. Wierzymy też, że te malutkie dzieci, którym bóg w swej dobroci odebrał matkę, rownież doświadczy wszelkich łask bożych, jakich doświadczyła ich matka.

 • keramwistagano

  Oceniono 1 raz 1

  Corka Wojciecha (?) Mlynarskiego zegna corke Ewy Bem. Qwa mac, czy ta kobieta nie miala swojego imienia?

 • marcin-m

  Oceniono 18 razy 0

  O wiele wiecej by te slowa znaczyly, wypowiedziane sam na sam do Pani Ewy.
  A tak szok and show!

 • Gość: GOSC

  Oceniono 1 raz -1

  WYRAZY WSPÓLCZUCIA DLA RODZINY. ŻAL MI DZIECI. PANI BEM JEST BARDZO WIERŻĄCA I SOBIE Z TYM PORADZI. PONOĆ TYM LUDZIOM JEST ŁATWIEJ W TAKICH TRAGEDIACH..

 • Gość: Jasio onkolog samouk

  Oceniono 1 raz -1

  Rak to grzyb ! By go uśpić trzeba mieć przyzwolenie ! Skoro jesteście zaprogramowani !

 • Gość: Beti

  Oceniono 3 razy -1

  Hhh, bo Pamela nigdy o pani nie wspominała. Na ślubie też pani nie pamiętam. Nekrolans.

 • Gość: elle

  Oceniono 5 razy -3

  przypuszczam, że hejty przy tej okazji pochodzą od prawackich śmieci, głosujących na dyktaturę. rozliczymy was, sku...syny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX