Przetakiewicz chciała zabłysnąć na Balu TVN. Nie wyszło. Wróblewska krytykuje. "Prezent świąteczny, który ciężko obronić"

Na sobotnim Balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam" nie mogło zabraknąć Joanny Przetakiewicz. Projektantka słowo "błyszczeć" potraktowała zbyt dosłownie. Jej starań nie doceniła Dorota Wróblewska.

Joanna Przetakiewicz bardzo się starała, żeby podczas sobotniego balu charytatywnego oczy wszystkich zwrócone były tylko na nią. Uczestniczka najnowszej edycji "Azja Express" zazwyczaj wygląda perfekcyjnie, jednak tym razem niestety nie wyszło. Projektanta pojawiła się w warszawskich Arkadach Kubickiego na corocznym Balu Fundacji TVN w długiej, złotej, asymetrycznej sukni. Kreacja miała duże rozcięcie, dzięki czemu eksponowała zgrabne nogi Przetakiewicz.

>>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<<

Znana z ciętego języka i lubiąca komentować stroje gwiazd Dorota Wróblewska, nie omieszkała ocenić kreację Przetakewicz.

W tym przypadku mamy jeden wielki dodatek, prezent świąteczny, który ciężko obronić - skrytykowała projektantkę na Facebooku Dorota Wróblewska.

Niestety, ale Joanna Przetakiewicz przesadziła... Za dużo błysku i za dużo cekinów. Złote dodatki - TAK. Total złoty look - NIE. A Wy, zgadzacie się z opinią Doroty Wróblewskiej?

AG

Lara Gessler wyszła za mąż! "Miała piękną sukienkę do ziemi". Zobaczcie, jak tańczy!