Cristiano Ronaldo rzadko pokazuje tak intymne zdjęcia. Pozuje z narzeczoną i WSZYSTKIMI dziećmi. Fani wzruszeni

Cristiano Ronaldo pochwalił się na Instagramie urzekającym zdjęciem całej swojej rodziny: ciężarnej narzeczonej i trójki dzieci. Fani byli zachwyceni!

Cristiano Ronaldo i jego narzeczona Georgina Rodriguez. już nie długo przywitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Para spodziewa się córki. Piłkarz ma już trójkę dzieci. W czerwcu tego roku surogatka urodziła mu bliźnięta, Evę i Mateo. Ronaldo jest też ojcem 7-letniego Cristiano Juniora, którego matka również pozostaje nieznana.

Gwiazdor Realu od zawsze podkreślał, jak ważna jest dla niego rodzina. Teraz już, gdy jego własna tak dynamicznie się powiększa, piłkarz pęka z dumy. Dowodem tego jest przeurocze zdjęcie z narzeczoną i jego wszystkimi dziećmi, które rozczuliło fanów.

 

Fotografia piłkarza Realu Madryt zdobyła ponad 6 milionów polubień, podczas gdy większość jego postów gromadzi ich średnio 2 miliony. Nic dziwnego, bo zwykle posty piłkarza dotyczą właśnie piłki nożnej. Tak intymne zdjęcie, pokazujące Ronaldo jako ojca, a nie najlepszego piłkarza na świecie, rozczuliło fanów.

Piękna rodzina.
Słodkie.
Nie ma nic wspanialszego niż rodzina.
Szczęśliwa rodzina.

AG

Nowy partner Marty Kaczyńskiej na zdjęciach z inną kobietą. "W tak intymnej pozycji spędzili kilkanaście minut"

Więcej o: