Radwańska opowiada o teściowej. Czy się kłócą? "Kiedy jedziemy z Dawidem do Krakowa...". To pierwsze tak szczere wyznanie

Agnieszka Radwańska od soboty jest już szczęśliwą żoną Dawida Celta. Jakie są jej relacje z teściową? Opisała je w swojej najnowszej książce, która kilka dni temu trafiła do księgarni.

Agnieszka Radwańska właśnie wydała swoją biografię, zatytułowaną "Jestem Isia". Jest to zapis rozmowy 10. rakiety świata z dziennikarzem, Arturem Rolakiem. Tenisistka bardzo otworzyła się, dzięki czemu możemy poznać wiele, nieznanych dotychczas faktów z jej życia osobistego, chociażby dowiedzieć się, jaki ma kontakt z najbliższą rodziną Dawida Celta.

Teściową będę miała super. Poza tym trzech superszwagrów. Tylko teścia nie, bo już nie żyje. Bardzo fajna rodzina, świetnie się dogadujemy. Kiedy jedziemy z Dawidem z Warszawy do Krakowa, zawsze zatrzymujemy się w Częstochowie u jego mamy - opisuje Agnieszka w swojej biografii.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA ZE ŚLUBU RADWAŃSKIEJ<<<

Agnieszka RadwańskaAgnieszka Radwańska Instagram/aradwanska

Cieszymy się, że świeżo upieczona synowa tak dobrze dogaduje się z teściową. Jak powszechnie wiadomo, tego typu relacje raczej do najłatwiejszych nie należą.

AG

Zobacz wideo