Katarzyna Skrzynecka często zalicza modowe wpadki. Tym razem wypadła przyzwoicie, za to jej mąż? To NIE jest strój do teatru

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki pojawili się na premierze "Skok w Bok" w Teatrze Capitol. Ich stroje nie należały do najbardziej udanych.

Katarzyna Skrzynecka jest znana ze swoich nieudanych stylizacji. Teraz dołączył do niej również jej mąż, Marcin Łopucki. Para pojawiła się na premierze spektaklu "Skok w Bok", która odbyła się w poniedziałek w Teatrze Capitol. 

Łopucki do teatru wybrał się w czarnych szortach i czarnej koszuli z krótkim rękawem (o dziwo ktoś jeszcze produkuje takie kroje). Gwoździem do trumny były srebrne trampki, które nijak pasowały do i tak niezbyt udanej reszty. Nie jest to odpowiedni strój na wyjście do teatru. 

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Skrzynecka założyła prostą, różową sukienkę. Wytłoczone na materiale, kwieciste wzory, odejmują jej lat. Jasny, różowo-brzoskwiniowy odcień podkreśla jej opaleniznę. Uwagę zwracają włosy gwiazdy - mają piękny, złocisty poblask. Nowa fryzura zdecydowanie nam się podoba! Może warto odpocząć od grzywki? 

Majtki na salonach, czyli ONE pokazały za dużo

SW