Krzysztof Gojdź o polskim show-biznesie. "Naszym gwiazdom daleko jeszcze do tych światowych"

Krzysztof Gojdź otwarcie mówi o tym, co myśli. Ostatnio w rozmowie z Newseria Lifestyle pochwalił przyjacielską postawę aktorów i celebrytów z Zachodu, a polskie gwiazdy ocenił na zbyt wyniosłe.

Krzysztof Gojdź, lekarz medycyny estetycznej i bywalec warszawskich salonów, pod koniec maja wybrał się do Cannes na jeden z najsłynniejszych festiwali filmowych na świecie.

Miałem okazję poznać tam prawdziwe, światowe gwiazdy, być na gali amfAR, czyli takiej najbardziej lansiarskiej gali w Cannes – powiedział Krzysztof Gojdź agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Na swoim profilu na Facebooku pochwalił się, że jeden z wieczorów spędził na jachcie należącym do Leonardo DiCaprio, gdzie bawił się m. in. z Paris Hilton czy też Willem Smithem.

Po powrocie do Polski Gojdź pochwalił swoich zagranicznych "znajomych", za to nie szczędził słów krytyki naszym rodzimym celebrytom.

Polska to jednak jest trochę wieś, jeśli chodzi o podejście do show-biznesu i ten show-biznes. Nie krytykuje tutaj absolutnie wsi, bo kocham wieś i można kochać polski show-biznes, ale uważam, że polskim gwiazdom daleko jeszcze jest do tych światowych – podsumował gorzko Krzysztof Gojdź.

Według lekarza polskie gwiazdy to często osoby wywyższające się. Gojdź przyznał, że na Zachodzie wygląda to zupełnie inaczej.

To nie są wyniosłe osoby, jak bardzo często u nas w Polsce to wygląda. Są to osoby przyjazne, no kim ja jestem – po prostu Krzysztofem Gojdziem z Polski, nie znają mnie, ale rozmawiali ze mną jak ze swoimi przyjaciółmi, bardzo otwarcie i to mi się bardzo podobało – mówi Krzysztof Gojdź.

Zastanawia nas, kogo Gojdź miał na myśli? Jedyne, co nam przychodzi do głowy, to to, że w tym samym czasie w Cannes była także... Doda. Jak wiadomo, obydwoje nie pałają do siebie przesadną sympatią. 

Myślę, że Doda bardzo by chciała być moją pacjentką, ale ja takich pacjentek nie przyjmuję w swojej klinice, ponieważ tylko w sposób naturalny zmieniam twarz - mówił niespełna dwa miesiące temu Krzysztof Gojdź w rozmowie z telewizją WP. 

Bądź co bądź, Gojdź także jest "polskim celebrytą", więc to trochę tak, jakby pluł do własnej miski. W końcu sam jest składnikiem tej "zupy", czyż nie?

embed

MM

Więcej o:
Komentarze (9)
Krzysztof Gojdź o polskim show-biznesie. "Naszym gwiazdom daleko jeszcze do tych światowych"
Zaloguj się
 • kkasiaj1

  Oceniono 8 razy 8

  aż sprawdziłam, żeby potwierdzić przypuszczenia. Tak, tak! Doktor urodził się w Dębnie woj. zachodniopomorskie, dawne gorzowskie. Czyli typowe zachowanie człowieka z małego miasteczka, który kupił sobie t-shirt z dużym wycięciem i buty bez sznurowadeł i pojechał do Cannes. Szczęść Boże nasz kochany doktorze!

 • Gość: ewaewa

  Oceniono 8 razy 8

  doktorze Smrojdz we wlasne gniazdo sie nie sra

 • Gość: Meggi

  Oceniono 5 razy 5

  Sodówka doktorkowi uderzyła do głowy, wielki świat francuskiej bohemy go zafascynował. Ale to rodzima wieś go utrzymuje. A przepraszam Pan Dochtor to skąd pochodzi?

 • Gość: hallo

  Oceniono 5 razy 5

  Mówi to co myśli
  Obraża swoje koleżanki

 • Gość: HH

  Oceniono 3 razy 3

  wiesniak, pedał, placi wszystkim to go promuja

 • Gość: baba

  Oceniono 4 razy 2

  Idiota

 • Gość: xxx

  Oceniono 3 razy 1

  Prawde powiedzial przeciez. Nie sa aroganccy i wyniosli Ci polscy pozal sie Boze celebryci?

 • Gość: Andzia

  0

  Bhaha bawil się z kobietą ale on się bawi z chłopcami

 • Gość: ha!

  0

  "Krzysztof Gojdź po wizycie w krytykuje polski show-biznes po Cannes."

  Widzisz napisy poprzestawiane na tych ścianach...
  wy*****łeś ***** alkoholowy napój o smaku banana!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX