Bradley Cooper i Irina Shayk na spacerze z dzieckiem. MAMY zdjęcia! Widok aktora w roli ojca rozczula

Bradley Cooper i Irina Shayk świetnie odnajdują się jako rodzice. Fotoreporterzy przyłapali ostatnio szczęśliwą rodzinę na spacerze. Zobaczcie zdjęcia.

Bradley Cooper i Irina Shayk zostali po razy pierwszy szczęśliwymi rodzicami ponad 2 miesiące temu. Wiosną tego roku na świat przyszła ich córka - Lea de Seine Shayk Cooper.

Aktor i modelka starają się chronić swoją prywatność. Ostatnio jednak zostali przyłapani przez fotoreporterów na spacerze z dzieckiem. Jak widać, para świetnie się czuje w nowej roli. Może ich córka nie będzie musiała długo czekać na rodzeństwo?

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<<

Zagraniczne media wprost rozpływają się na tym widokiem szczęśliwej rodziny. Brytyjski portal "Daily Mail" podkreśla, że dziecko jeszcze bardziej zbliżyło do siebie gwiazdy:

Bradley i Irina świetnie sobie radzą jako para. Odkąd urodziło się im dziecko, są sobie jeszcze bliżsi.

Para zaczęła się spotykać na początku 2015 roku. Ciąża modelki dość długo ukrywana była w tajemnicy. Wyszła na jaw dopiero, kiedy Irina Shayk pojawiła się na wybiegu na pokazie Victoria's Secret z mocno zaokrąglonym brzuchem. Tak samo informacja o narodzinach ich dziecka obiegła media dopiero 2 tygodnie po szczęśliwym rozwiązaniu.

AG