ŻENUJĄCA wpadka na koncercie Justina Biebera. Nagrał piosenkę po hiszpańsku, choć... nie zna hiszpańskiego?

Justin Bieber nie przejął się, gdy w trakcie wykonywania swojego ostatniego hitu zapomniał słów refrenu. Jego zachowanie oburzyło fanów na całym świecie.

Justin Bieber ma fanów na całym świecie i o każdych stara się dbać jak najlepiej. Aby przypodobać się swoim hiszpańskojęzycznym sympatykom, wokalista nagrał z Luisem Fonsim piosenkę "Despacito", w której śpiewa między innymi po hiszpańsku. O ile na płycie wyszło doskonale, o tyle na żywo... nie za bardzo. Podczas koncertu w Nowym Jorku Bieber dał pokaz ignorancji, gdy w trakcie piosenki całkowicie zapomniał obcego języka. Cały refren wykonał nucąc melodię, wykrzykując, że nie zna słów i - co najgorsze - mając przy tym niezły ubaw.

 

Jak można się domyślać, fani gwiazdora nie byli zachwyceni jego zachowaniem. W sieci dosłownie zawrzało.

"Despacito, nie znam słów, więc powiem Dorito". O matko, Justin Bieber powinien się wybrać na kurs hiszpańskiego - pisała jedna internautka, cytując jego słowa z występu.
Czemu ja znam lepiej słowa do "Despasito" niż Justin Bieber? - pytała ironicznie kolejna.
Tak tańczę do "Despasito", wiedząc, że rasistowski Justin Bieber nie zna nawet słów i zamiast tego śpiewa "bla bla" - czytamy w kolejnym wpisie.
Śpiewał "Despasito", ale nie znał niektórych słów. To jest żałosne - skwitował inny fan.

Może teraz Bieber powinien zaśpiewać wszystkim urażonym swój hit "Sorry"? Jego słowa pewnie zna na pamięć.

embed
Zobacz wideo

MK

Więcej o: