Ryan Gosling i Eva Mendes wybrali się z córkami na plac zabaw. Esmeralda to ewidentnie córeczka tatusia

Ryan Gosling i Eva Mendes (a zwłaszcza ona) oddają się wychowaniu ich dwóch córek. Paparazzo spotkał parę na jednym z placów zabaw w Los Angeles.

Ryan Gosling i Eva Mendes są nie tylko jednymi z najładniejszych rodziców, ale też wydają się być jednym z najbardziej troskliwych. Swoich pociech nie ciągają na ścianki, ani też nie robią sobie z nimi sesji zdjęciowych do magazynów czy kampanii reklamowych. Ot, spędzają z Amandą i Esmeraldą czas jak każda kochająca rodzina. Dowody? Spójrzcie na zdjęcia z placu zabaw!

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Ryan Gosling i Eva Mendes są związani ze sobą od 2011 roku. Nigdy nie wzięli jednak ślubu. Para wychowuje dwie córki: 2-letnią Esmeraldę i 13-miesięczną Amandę. Oboje bardzo strzegą swojego życia prywatnego. Do rzadkości należą publiczne wynurzenia o ich uczuciu czy rodzicielstwie. Zdarzają się jednak wyjątki, jak na przykład na tegorocznej gali rozdana Złotych Globów.

Wtedy to Ryan Gosling publicznie podziękował za wsparcie Evie Mendes, która w tym czasie zajmowała się ich dwiema córkami.

Chciałbym szczerze podziękować jednej osobie i powiedzieć, że kiedy ja śpiewałem, tańczyłem i grałem na pianinie, doświadczając najlepszych rzeczy, jakie przydarzyły mi się w filmie, moja pani wychowywała jedną naszą córkę, była jednocześnie w ciąży z drugą oraz pomagała bratu w walce z rakiem. Gdyby nie zrobiła tego, ja nie mógłbym doświadczyć tych rzeczy, więc na pewno ktoś inny byłby tu dzisiaj na moim miejscu. Tak więc, kochanie, dziękuję ci. Amado i Esmeraldo, moje córki, kocham was. I jeżeli mogę, chciałbym zadedykować te słowa pamięci brata Evy, Juana Carlosa Mendesa - powiedział Gosling.

Ryan Gosling i McAdams po "Pamiętniku" zostali parą. Wcześniej żądał zmiany aktorki! Takich par jest więcej. Grali zakochanych, prywatnie...

ZI

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.