Małgorzata Rozenek na Instagramie w stringach. Fani krytykują: Zero klasy. Odpowiedziała

Małgorzata Rozenek pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem w stringach. Nie wszystkim przypadło ono do gustu.

Małgorzata Rozenek w programie "Projekt Lady" uczy młode dziewczyny, jak być damą. Pytanie, czy sama nią jest?

Fani "Perfekcyjnej Pani Domu" pierwszy raz mieli w tej sprawie wątpliwości po jej udziale w programie "Azja Express", gdzie dużo przeklinała i nie zawsze potrafiła powstrzymać emocje. Teraz "Małgonia" po raz kolejny straciła autorytet w oczach niektórych fanów. Wszystko to przez poniższą fotografię.

Zdjęcie zbulwersowało internautów. Zarzucili jej niekonsekwencję w kreowaniu swojego wizerunku. To tylko niektóre przykłady z całej masy krytycznych komentarzy:

Czy to nie czasem Pani uczyła młode dziewczyny, by nie świeciły ciałem, bo "najważniejsze jest wnętrze", uczyła klasy i szacunku do siebie? Chyba, że pomyliłam osoby...
Jak widzę zdjęcia takie jak to, to zastanawiam się czy aby program "W dobrym stylu", "Projekt Lady" z Panią Rozenek to nie pomyłka. Wysyła Pani sprzeczne sygnały. Kim Pani w zasadzie jest? Jakoż mimo ładnej sylwetki, zdjęcie budzi niesmak. Szkoda.
Pani Małgosiu, czy naprawdę chodzi o to, żeby mówili nawet źle byle po nazwisku? To już nie ma nic wspólnego z dobrym stylem, ani gustem czy smakiem. Dlaczego pani to robi? Przecież nie musi.
Zero klasy, ciekawe jak czują się synowie w szkole. Ich koledzy maja niezły ubaw.
Po co ten kawałek materiału? Lepiej pokazać się od razu bez ciuchów.
Takie ujęcia to dla męża mogła pani tylko zostawić.
Małgoni niestety na starość odje**ło z tym samozachwytem, samofascynacją. Nie kuma, że robi się coraz bardziej żenująca.

Wśród internautów znaleźli się jednak także obrońcy "Perfekcyjnej Pani Domu".

Świetna figura! Proszę nie czytać hejtów, zazdrośnicy tak mają.
Polaki cebulaki. Zakompleksiony i zamknięty w sobie naród. Trochę ciała i już afera. A ewidentnie jest się czym pochwalić.

Sama zainteresowana postanowiła odnieść się do krytycznych komentarzy. Tłumaczyła, że takie fotografie pokazują jej "różnorodność".

Kochani, mój Instagram jest taki, jak wszystko, co mnie otacza, czyli różnorodny. I właśnie dlatego, że jestem zabieganą mamą dwójki chłopców, prowadząca "Projekt Lady" i nie tylko, czy właścicielką dwóch prześlicznych buldożków francuskich, która potrafi bawić się z przyjaciółmi do rana, wrzucam różnorodne zdjęcia. Każda z nas to może, bo każda z nas jest wszechstronna. Gdy podróżuję, chętnie wrzucam zdjęcia z podróży. Gdy czytam ciekawą książkę, publikuję jej okładkę. Gdy chcę pochwalić się efekty trudnej dla mnie jak dla każdej z Was diety, robię to :-). Bo tak jak różnorodna jestem ja, tak różnorodne jest również moje życie. Nie wsadzajmy siebie w sztywne ramy i nie udawajmy, że mamy jedna twarz. Nikt z nas nie jest jednowymiarowy. Kochani, miłego dnia i więcej luzu.

Naszym zdaniem widoczna jest tu pewna hipokryzja. Gdy pouczasz innych w kwestii "dobrego stylu", sam stosuj się do tych zasad. A wy co o tym myślicie? Takie zdjęcia przystają damie? 

Małgorzata Rozenek wspomina ciążę. "Patrzyłam na swoje zdjęcia i..." Najlepszy komentarz Majdana

MM

Więcej o:
Komentarze (232)
Małgorzata Rozenek na Instagramie w stringach. Fani krytykują: Zero klasy. Odpowiedziała
Zaloguj się
 • Gość: Dora

  Oceniono 118 razy 92

  Różnorodność głupoty chyba?! Trochę szacunku dla siebie byłoby lepiej! To co w głowie jest bardziej sexy! Niż te prostackie rozbierane zdięcia

 • Gość: wabb

  Oceniono 112 razy 88

  zero intelektu. zastanawiam sie, jak taka pusta kobieta prowadzi program w TVN o dobrym wychowaniu, kulturze, normach zachowania. TVN powinien wyciagnać wnioski z ekscesów Rozenek i naprawdę poszukać do prowadzenia programu kogoś wartościowego. Ta kobieta nie spełnia nawet minimum norm zachowania. Powinna występować w tańcu na rurze. Jest tak niewyżyta, że podziwiam Majdana, że drugi raz wybrał na życie kogoś tak pustego. Ani dzieci, ani nic, tylko półnagie zdjęcia w sieci. Powinien z tym coś zrobić.

 • Gość: mnbvf

  Oceniono 89 razy 75

  no to teraz juz wiemy ze roznorodnosc polega na swieceniu du.pa badz cyckami

 • Gość: gość

  Oceniono 66 razy 64

  owszem, ma rację, że można pokazywać zdjęcia jakie się chce, ale tu nie o to chodzi...chodzi o to PO CO? po co pokazywać całemu światu siebie w majtkach, siebie jedzącą, siebie czytającą, a co to kogo obchodzi, ten świat jest na pokaz, zero prywatności, ludzie pokazują każdą sekundę ze swego życia, łóżka, talerza, zdjęcie z randki (która powinna być tylko dla nich dwojga a nie dla innych), jaki jest cel i sens?

 • Gość: forfiter_jr

  Oceniono 64 razy 56

  Nie powiem - zgrabna jest. Ale poza tym głupia, próżna, nudna. Czwarty krzyżyk na karku, a zachowuje się jak jakaś nastka żyjąca w świecie internetów.

 • Gość: Szanujmy się

  Oceniono 61 razy 55

  Dla kasy zrobi wszystko... Żenada

 • Gość: xz

  Oceniono 53 razy 47

  Aż trudno uwierzyć, że pani Rozenek ma dyplom wyższej uczelni... takimi zdjęciami sama strzela sobie w kolano niestety. Bardzo mnie rozczarowała. To chyba kryzys wieku średniego, bo patrząc na jej zdjęcia z Jackiem Rozenkiem to zupełnie inna osoba, a przy Radziu to ciągle w strachu, że pójdzie do innej jak znudzi mu się udawanie zabawy w DOM. Pozdrawiam

 • kemor234

  Oceniono 51 razy 45

  Jak się nie wie co to jest "palindrom" (program milionerzy) to trzeba majtki pokazywać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX