Małgorzata Kożuchowska w dwóch całkiem innych stylizacjach na jednej imprezie. Nie zmieniła tylko bardzo drogiej torebki

Małgorzata Kożuchowska była gościem festiwalu filmowego Netia Off Camera! w Krakowie. Aktorka pokazała się dwóch różnych stylizacjach.

Na koniec majówki Małgorzata Kożuchowska zawitała do Krakowa na festiwal filmowy Netia Off Camera! Aktorka dwa razy spotykała się z fanami (3 i 4 maja), aby opowiedzieć o serialu "Druga szansa" i za każdym razem pokazała się w innym zestawie. Który lepszy?

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Pierwsza stylizacja była znacznie bardziej elegancka oraz wyjątkowo droga. Do czarnych cygaretek aktorka dobrała czerwowno-pomarańczową bluzkę, a na wierz narzuciła beżowy trapezowy płaszczyk. Wzrok najtrudniej oderwać jednak od dodatków. Buty marki Gucci kosztowały 3 810 złotych, a torebka z tą samą metką to już koszt 5 400 złotych.

W drugim zestawie Kożuchowska postawiła na większy luz. Białe spodnie zestawiła z czarnym sweterkiem w kropki. Drugiego dnia Kożuchowska zrezygnowała z obcasów na rzecz białych Reeboków. Obłędnie drogą torebkę już znamy. Doskonale sprawdziła się też w bardziej sportowym zestawie.

A w którym wydaniu Wam Małgorzata Kożuchowska podoba się bardziej?

ZI

W jakiej wersji Małgorzata Kożuchwska bardziej Ci się podoba?