To może być para roku! Najprzystojniejszy model świata i gwiazda kinowego HITU są parą?! Wpisy usunęli, ale w sieci NIC nie ginie

Luke Evans i Jon Kortajarena to dwaj przystojniacy, których w przeszłości już coś łączyło. Czyżby ich ścieżki znów miały się spotkać?

Luke Evans, który w "Pięknej i Bestii" wcielił się w rolę Gastona i Jon Kortajarena, uznany za najlepszego modela na świecie przed laty tworzyli parę, jednak związek nie przetrwał. Wiele wskazuje na to, że 38-letni aktor i 31-letni model postanowili dać sobie drugą szansę.

Przed paroma dniami model wrzucił do sieci zdjęcia z okazji urodzin Evansa. Obaj przebywali wówczas w Budapeszcie, gdzie aktor kręci swój najnowszy film. Choć Kortajarena szybko skasował posty, ich wymowa nie umknęła uwadze jego fanów.

Evans tylko podsycił domysły, publikując na Instagramie zdjęcia z wymownym podpisem, z którego następnie usunął końcówkę.

Co za niesamowita grupa osób. Dziękuję za wspaniałe urodziny. Brakuje tu tylko jednej wyjątkowej osoby... Wiesz, że mówię o tobie - napisał, odnosząc się prawdopodobnie właśnie do modela, którego zabrakło na grupowym zdjęciu.
 

Czy już niedługo będziemy mogli oglądać ich razem częściej? Tego wciąż nie wiadomo. Ale musimy przyznać, że wcale by to nam nie przeszkadzało. Razem prezentują się naprawdę świetnie. Osobno zresztą też ;)

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

MK