Kylie Minogue w lutym zerwała zaręczyny. Teraz spotyka się z członkiem rodziny królewskiej! Co na to królowa Elżbieta? Zdziwicie się

Kylie Minogue i książę Andrzej razem? Połączenie dość nietypowe, ale przecież przeciwieństwa się przyciągają. Myślicie, że już niedługo piosenkarka doczeka się tytułu księżnej?

Kylie Minogue w lutym zerwała zaręczyny z Joshuą Sasse. Choć piosenkarka zapewniała, że rozstanie przebiegło w zgodzie, mówiło się, że prawdziwym powodem zakończenia związku miał być romans Sasse z hiszpańską aktorką, Martą Milans. Wygląda jednak na to, że Minogue już nie rozpacza po byłym narzeczonym.

Jak podają zachodnie media, gwiazda od lutego spotyka się z... Andrzejem, księciem Yorku, który jest drugim synem królowej Elżbiety i ojcem księżniczek Beatrice i Eugenie. Jako pierwszy o sekretnym związku napisał Australijski magazyn "New Idea". Podobno pochwala go sama królowa.

Kylie to ktoś, kogo Jej Wysokość przyjęłaby do rodziny królewskiej z otwartymi ramionami. Wszyscy mają nadzieję, że ten romans przerodzi się w coś trwałego - wyznaje informator.

To, że Minogue cieszy się szacunkiem rodziny królewskiej, potwierdza fakt, że zaledwie dwa tygodnie temu odebrała z rąk księcia Filipa Nagrodę Społeczności Brytyjsko-Australijskiej.

 

Myślicie, że coś jest na rzeczy?

Księżna Kate to mistrzyni "modowego recyklingu". Niektóre kreacje miała na sobie 3 razy! Oto jej ulubione zestawy

MK