Jonathan Lipnicki sławę zdobył niemal dwadzieścia lat temu, dzięki roli rezolutnego okularnika w filmie "Jerry Maguire". Jego debiut na wielkim ekranie spotkał się z uznaniem krytyków, czego najlepszym dowodem była nagroda Critics' Choice za najlepszy występ dziecięcy. Jako 5-latek miał wówczas szansę zagrać u boku takich sław jak Tom Cruis, Renée Zellweger i Cuby Gooding Jr.
Gdyby to nie był mój pierwszy projekt, nie wiem, czy bym tak pokochał aktorstwo. To z powodu wspaniałych ludzi, których poznałem na planie - wspomina dziś w rozmowie z "Huffington Post".
Już niedługo na ekrany kin wejdą dwa filmy z jego udziałem - "Pitching Tents" i "Altitude". Czym jeszcze zajmuje się dziś Lipnicki? Aktor marzy o czarnym pasie w brazylijskim ju-jitsu. To właśnie tej dyscyplinie sportu zawdzięcza wyrzeźbione ciało i imponującą muskulaturę. Ma też uroczą dziewczynę, ale jak sam przyznaje, w przeszłości trudno mu było znaleźć kogoś, kto nie byłby z nim tylko ze względu na sławę.
Jako dziecko zagrał też w obu częściach filmu "Stuart malutki" czy "Małym wampirku". Życie jako "dziecięca gwiazda" nie było jednak proste. Paparazzi wielokrotnie uprzykrzali mu żywot, zależało im, by zdobyć jego zdjęcia.
Próbowali mi zrujnować życie. Jako dziecko zastanawiałem się, dlaczego to robią? - czytamy na Mirror.com
Był to jeden z powodów, dla których aktorstwo przez pewien czas znalazło się na dalszym planie. Zamiast kariery Lipnicki postanowił wybrać szkołę i starał się prowadzić normalne życie. Gdy skończył 18 lat, przeszedł laserową operację oczu. Wkrótce potem zdecydował się wrócić do show-biznesu.
I całe szczęście!
AW
Nawrocka 5 marca w brązowym garniturze i czarnej pelerynie. Ekspertka modowa mówi, co poszło nie tak
Kaczorowska zażądała usunięcia filmów Peli z Folwarską? Wiadomo, o co poszło
Zaginęła aktorka Magdalena Majtyka. Policja prowadzi intensywne poszukiwania
Zając zobaczyła komentarz od koleżanki z planu "Pierwszej miłości". Tak skomentowała jej metamorfozę
Hakiel stwierdził, że Cichopek jest "pusta". Serowska zareagowała. "To jest naprawdę nic"
Miller poddała się liftingowi tygrysiemu. Gojdź grzmi o "głupim trendzie" i mówi o konsekwencjach
Pościg za Spears zajął godzinę. Menedżer piosenkarki przerywa milczenie
Marta Nawrocka w garniturze na konferencji. Projektant gwiazd mówi prosto z mostu
Skolim przekazał wieści ws. swojej stacji benzynowej. Wszystko przez sytuację na Bliskim Wschodzie