Ludwik Borkowski i Maria Konarowska są parą? Michał Żurawski rozwiewa wątpliwości: Dziwi mnie...

Potencjalny romans Marii Konarowskiej i Ludwika Borkowskiego dodawał smaczku "Azji Express" czy jednak po programie znajomość pary jakoś się rozwinęła? Niestety raczej nie...

Ludwik Borkowski jest zdecydowanie największym wygranym "Azja Express". i nie tylko chodzi nam tutaj o faktyczne zwycięstwo, lecz także rozgłos, który zdobył dzięki programowi. Partner Michała Żurawskiego ujął widzów swoim dowcipem, osobowością i opanowaniem. Ale nie tylko widzów. Wielokrotnie inni uczestnicy podkreślali, że jego czarowi uległa też Maria Konarowska. 

Dobre wibracje między obojgiem dało się z łatwością zobaczyć nawet nie będąc na miejscu. W wyemitowanych odcinkach także jak na dłoni widać było, że Konarowska z Borkowskim wyjątkowo dobrze się rozumieją. Czy jednak połączyło ich coś więcej? Wygląda na to, że nie.

Ludwik Borkowski był gościem weekendowego wydania "DD TVN". Przed rozmową w studio wyemitowano materiał filmowy, w którym o uczestniku "Azja Express" opowiadali jego bliscy. Nie mogło w ich gronie zabraknąć oczywiście wieloletniego przyjaciela Michała Żurawskiego. 

Cały czas mnie to dziwi, że on jest singlem. A z niego jest fajny facet, dziewczyny bierzcie się za niego, bo to świetny facet. Ja mam żonę, więc się za niego nie wezmę, ale z tego co wiem, jest wolny - zdradził Michał Żurawski.

Czyżby jednak "wszystko, co wydarzyło się w Azji, zostało w Azji?". We wspomnianym materiale wystąpiła też Maria Konarowska, która miała dla Borkowskiego moc ciepłych słów:

Mądry, kochany, sympatyczny, spokojny. Mogę tak mówić godzinami o nim. To było miłe znaleźć się w otoczeniu faceta, który jest taki otwarty - powiedziała Maria Konarowska.

Jak stwierdził potem Piotr Kraśko: "niejeden facet marzyłby, żeby choć raz powiedziała o nim tak jego żona". Może faktycznie w słowach Konarowskiej można się dopatrzeć dobrej wróżby dla tej pary na przyszłość?

Zobacz wideo

ZI

Czy Maria i Ludwik tworzyliby dobrą parę?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.