Ludwik Borkowski

Ludwik Borkowski

Ludwik Borkowski ma wiele talentów, między innymi pisze i fotografuje. Próbuje swoich sił również w aktorstwie. Stał się rozpoznawalny po wygranej w programie rozrywkowym „Azja Express”. Po programie pojawiły się również pogłoski o związku Borkowskiego z aktorką Marią Konarowską.

Imię i nazwisko: Ludwik Borkowski
Zawód: fotograf
Facebook: facebook.com/ludwik.borkowski

Ludwik Borkowski i „Azja Express”

Ludwik Borkowski w 2016 roku wziął udział w programie rozrywkowym emitowanym „Azja Express”. Była to pierwsza edycja programu w Polsce. Osiem par, które uczestniczyły w rywalizacji podróżowały po krajach azjatyckich: Wietnamie, Laosie, Kambodży i Tajlandii. Ludwik Borkowski znalazł się w programie za sprawą swojego przyjaciela Michała Żurawskiego. Michał Żurawski jest aktorem, jest znany między innymi z filmów i seriali „Kryminalni”, „Magda M”, „Pitbull”, „Ojciec Mateusz”, „W ciemności” i „Miasto 44”. Ludwik Borkowski i Michał Żurawski są przyjaciółmi od wielu lat, a ich przyjaźń przetrwała próbę jaką była podróż po Azji w ekstremalnych warunkach. Uczestnicy musieli przeżyć za 1 dolara dziennie, szukać noclegu wśród mieszkańców miast, w jakich się akurat znaleźli i podróżować autostopem. Para Borkowski i Żurawski okazała się na tyle zgrana i wytrzymała, że przyjaciele wygrali w rywalizacji, pokonując między innymi Agnieszkę Włodarczyk i Marię Konarowską, Pascala Brodnickiego i Pawła Dobrzańskiego i Izę Miko i Leszka Stanka.

Ludwik Borkowski i Maria Konarowska

Po emisji programu w mediach pojawiły się spekulacje na temat związku Ludwika Borkowskiego z aktorką Marią Konarowską, znaną między innymi z seriali „Bulionerzy”, „Kopciuszek”, „Pierwsza miłość”, „Komisarz Alex”, „Prawo Agaty” i „Ojciec Mateusz”. Widzowie programu zauważyli, że Ludwik i Maria mają się ku sobie po emisji odcinka, w którym Hanna Lis i Łukasz Jemioł dostali możliwość zamiany par. Lis i Jemioł zdecydowali, że Ludwik Borkowski i Maria Konarowska przebędą razem jeden odcinek trasy. Widać było, że uczestnicy dobrze się dogadują a Borkowski przytula Konarowską po każdym zaliczonym zadaniu. Również pozostali uczestnicy zauważyli, że ta para lubi swoje towarzystwo. Borkowski i Konarowska w „Dzień dobry TVN” przyznali, że łączy ich przyjaźń.

ludwik borkowski

Więcej o:

ludwik borkowski

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.