Marta Krupa odlicza dni do ślubu ze sławnym kierowcą wyścigowym. Pobiorą się w jego domu. Jest jak PAŁACYK

Marta Krupa, siostra Joanny Krupy, zaprosiła do swojego domu Kingę Rusin i kamerę "DD TVN".

Marta Krupa, młodsza o 6 lat siostra Joanny Krupy, na stałe mieszka w USA, gdzie odnalazła też miłość. Jest zaręczona z kierowcą wyścigowym Marco Andretti z TYCH Andrettich - sławnego klanu kierowców. Zarówno ojciec (Michael Andretti) jak i dziadek (Mario Andretti) to wielkie motoryzacyjne sławy i wszystko wskazuje na to, że utalentowany ukochany Marty Krupy powtórzy ich sukces. Póki co, przed nim ważny życiowy wiral - ślub z piękną Polką. Ceremonia odbędzie się w rodzinnym domu Andrettich.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Marta Krupa i Marco Andretti ślub wezmą w przyszłym roku. Choć z jej strony to nie była miłość od pierwszego wejrzenia, on wiedział, że w tego wieczoru na dyskotece poznał swoją przyszłą żonę.

Na początku to nie było takie coś, bo ja byłam z kimś. To nie była miłość od pierwszego wejrzenia. On wiedział, że czasami byłam w klubie jak byłam w Miami. On tam przychodził specjalnie bo wiedział, że ja tam będę. On mówił do kolegi: "Słuchaj to jest ta dziewczyna i ja będę się z nią żenić". To było zanim mnie dobrze poznał - opowiadała Mata Krupa w "DD TVN".

ZI