Dwie Polki zwolnione przez Victoria's Secret! Nie zgadniecie, kto je zastąpi. "Przestały być interesujące, bo..."

Pokaz Victoria's Secret zbliża się już wielkimi krokami. Wiadomo już, które z weteranek nie wezmą udziału w show. Wśród nich znalazły się dwie polskie modelki.

Pokaz Victoria's Secret to wielkie show, które co roku wyczekiwane jest z niecierpliwością nie tylko przez entuzjastów mody. Biorą w nim udział najpiękniejsze i najlepsze modelki z całego świata. Tym jednak razem lista piękności, które pojawią się na wybiegu w skąpych i nieprzyzwoicie seksownych strojach, wzbudziła wiele kontrowersji. Powodem jest brak na niej kilku weteranek pokazów Victoria's Secret. Mowa nie tylko o Behati Prinsloo czy Candice Swanepoel, które zostały mamami, ale też polskich topmodelkach - Magdalenie Frąckowiak i Monice JAC Jagaciak

Frąckowiak od 2010 roku wzięła udział w show już pięciokrotnie. Portal "Daily Mail" pisząc o jej absencji, przypomina głośny incydent z zeszłego roku. Modelka była wściekła na dziennikarza TMZ, który spytał ją o to, czy jest  podekscytowana tym, co zje po pokazie. Uznała je za idiotyczne i odmówiła odpowiedzi. Czyżby to miało wpływ na decyzję organizatorów? 

W komentarzach pod artykułem w brytyskim portalu przewinęło sie wiele głosów wspracia dla modelek, które nie zostały zaproszone do tegorocznego pokazu. 

Te modelki, które wyrzucili, są niesamowite.
Media o nich nie piszą, nie są gwiazdami mediów społecznościowych, dlatego są mało interesujące dla VS.
Magdalena jest jedną z najlepszych modelek, bije na głowy dziewczyny z mniejsza o połowę liczbą lat. Mam nadzieję, że zmienią zdanie. 
Zostały zastąpione przez Panie Nikt, które kupiły sobie karierę - komentowali artykuł "Daily Mail"

Dodajmy, że Jagaciak również regularnie pojawiała się na wybiegu w strojach Victoria's Secret. Ma na swoim koncie trzy pokazy dla tej marki.

A Wy, co sądzicie o decyzji organizatorów show? 

AW

Więcej o: