Tomasz Sekielski tak wyglądał rok temu. "Raz chudnę, a raz tyję". Teraz znów zmiana

Tomasz Sekielski był jednym z gospodarzy konferencji prasowej inaugurującej działanie nowej stacji telewizyjne Nowa TV. Jak dziennikarz wygląda teraz?

Tomasz Sekielski od lat zmaga się z powracającymi dodatkowymi kilogramami - nigdy nie ukrywał, że po jedzenie sięga przede wszystkim przez stres.

Gdy się denerwuję, lodówka jest moja - opisywał dziennikarz na NaTemat.pl. - Jestem jaki jestem od lat, raz chudnę, a raz tyję, więc chyba już wszyscy się do tego przyzwyczaili. 

Wygląda na to, że nastał obecnie korzystny czas dla Tomasza Sekielskiego, bo na konferencji prasowej nowej stacji telewizyjnej Nowa TV wyglądał znacznie szczuplej niż jeszcze w zeszłym roku.

Być może to zasługa nowego wyzwania zawodowego. Dziennikarz razem z Markiem Czyżem będzie miał w Nowej TV program publicystyczny "Tu i teraz". Oprócz Sekielskiego telewizję współtworzą także Beata Tadla i Tomasz Sygut. Nowa TV swoją działalność rozpocznie 9 listopada.

ZI

Więcej o:
Komentarze (20)
Tomasz Sekielski tak wyglądał rok temu. "Raz chudnę, a raz tyję". Teraz znów zmiana
Zaloguj się
 • Gość: ss

  Oceniono 13 razy 5

  To niezdrowe panie Tomku. Lepiej w ogóle sie nie odchudzać. Samo zmniejszenie kg nie tylko nie polepsza zdrowia, ale wrecz przeciwnie. Tylko zwiekszenie zdolności do wysiłku to czyni, a odchudzanie jest efektem ubocznym. Raz a dobrze poprawić i utrzymać forme a i jesc wtedy da rade.

 • pit8282

  Oceniono 5 razy 3

  Robicie sensację a Pan Sekielski jest kulturystą i ma sezon masowy a potem robi wycinkę...tylko, że akurat nigdzie nie startuje na zawodach bo z redukcji płynnie przechodzi znowu na masę.

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 2

  ta sinusoida kiedys pęknie ---wylew - udar-- zawał--- smierc.

 • facio60

  Oceniono 4 razy 2

  W życiu powinno się znajdować równowagę pomiędzy intelektem, ruchem, karierą, tłuczeniem kasy. Żadne tam diety cud, obżeranie się pod hasłem "jak tak mam, złapałem stresa" i tym podobne wymówki. Pamiętajmy, że tak jak sztuką jest robienie kariery, tak samo aby wyglądać jak człowiek i być zdrowym, trzeba znaleźć w sobie motywację i czas na port i zdrowe odżywianie. A wbrew pozorom nie jest to wyrzeczenie tylko zwykle przyjemność. Aby były efekty, też trzeba coś z siebie dać. Wbrew pozorom umiejętny trening i odżywianie to też duża umiejętność, której wielu nie posiada.

 • Gość: cesia

  Oceniono 1 raz 1

  No tak chyba kazdy wie ze utrzymanie wagi latwe nie jest brawo za prace nad tym Przystojny byl facet a teraz taki zarosniety troche jak Rumcajs zarosniety to nie moj typ

 • Gość: ZOJA

  Oceniono 2 razy 0

  Jest dobrym dziennikarzem miał fajne programy ,ale zawsze ktoś mu wykrada.

 • Gość: m

  Oceniono 10 razy -4

  Ta tefałenowska męta, która udaje dziennikarza i to śledczego - taki śmierdziel, jak on czy morozowski to nawet dziennikarzem nie jest, nie mówiąc, ze śledczym. Bo gdyby miał cokolwiek śledzić, to musiałby utopić tymi odkrytymi rewelacjami tych, którym służy i on i ci co go zatrudniają, czyli PO i całą resztę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX