Przyjaciel DiCaprio rozstał się z żoną. "Leo pomógł mu w swoim stylu". Przyłapano go w klubie z 18-letnią gwiazdą!

Tobey Maguire po 9 latach związku rozstaje się z żoną. Paparazzi przyłapali go imprezującego w klubach z Leonardo DiCaprio i 18-letnią Sofią Richie.

Tobey Maguire i Jennifer Meyer wzięli ślub w 2007 roku po czterech latach związku. Doczekali się dwójki dzieci i uchodzili za wyjątkowo kochający się i dobrany duet. Na początku tygodnia ogłosili jednak, że postanowili rozstać się "w zgodzie i przyjaźni". Decyzja zapadła dużo wcześniej - aktor już kilka tygodni temu zaliczył wielki powrót na scenę klubową w Los Angeles.

Na nowo odnaleźć w sobie kawalera pomaga mu sam mistrz - Leonardo DiCaprio. Dwójka aktorów przyjaźni się od młodzieńczych lata, nic dziwnego, że gwiazdor ruszył na pomoc koledze przeżywającemu rozstanie. Dokładniej, zabrał go do klubu, gdzie imprezował z... Sofią Richie.

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA

18-letnia córka Lionela w show-biznesie zadebiutowała parę miesięcy temu jako (już była) dziewczyna Justina Biebera. Dodajmy, że Maguire ma 41 lat.

Tobey ostatnio ciągle pojawia się w najmodniejszych lokalach w Los Angeles. Wygląda na to, że podąża śladami DiCaprio.Wcześniej nie słynął z zainteresowania młodymi modelkami, ale najwyraźniej towarzystwo DiCaprio zrobiło sobie - komentuje źródło "Page Six".

 Myślicie, że coś jest na rzeczy?

EK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.