Ewelina z "Warsaw Shore" ma nowego chłopaka?! Fani komentują. "Widać kompleks Pawła". I dyskusja

Ewelina z "Warsaw Shore" pochwaliła się dwuznacznym zdjęciem z przystojnym mężczyzną. Fani programu porównali go do Pawła Cattaneo.

Ewelina z "Warsaw Shore" przez długi czas była związana z Pawłem Cattaneo, a ich związek wzbudzał wiele kontrowersji. Para nieustannie schodziła się i rozchodziła, a losy zakochanych można było na bieżąco śledzić w mediach. Jednak na to wygląda, że tym razem wszystko jest już przeszłością. Niedawno uczestnik show pochwalił się nową ukochaną, Weroniką, a Ewelina szybko poszła w jego ślady. Na Instagramie celebrytka właśnie opublikowała zdjęcie, które wskazuje na to, że znalazła już pocieszenie u boku innego mężczyzny.

 

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Część z nich pogratulowała Ewelinie, ale nie obyło się też bez porównań mężczyzny do Pawła Cattaneo:

Super! Ewelina, tak trzymaj, podoba mi się to. Po***** Pawła, jego prostackie zdjęcia to jakaś masakra.
Widać kompleks Pawła. Każdy kolejny nowy facet będzie podobny do Cattaneo.
Pięknie! Tak trzymaj królowo!
I tak trzymać! Walczyć o swoje i dążyć do celu, by być szczęśliwym. To jest to.

Do dyskusji włączył się Artur Zimmer, z którym Ewelina pojawiła się na zdjęciu:

Ewelinka, nie przejmuj się komentarzami. Inteligentne osoby zostawiają krytykę sami dla siebie, bo szanują innych ludzi, a osoby, które krytykują publicznie mają problem tylko i wyłącznie ze sobą, nie znają Cię i nigdy nie poznają, ale jesteś świetną i wartościowa kobietą.

A Wy, co o tym myślicie? Czyżby to była nowa miłość Eweliny?

 

AW

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.