Paweł i Ewelina z "Warsaw Shore" zerwali! Znowu? Tym razem zostawił ją dla NIEJ. Kogoś nam przypomina

Paweł i Ewelina wciąż schodzili się i rozchodzili, ale wygląda na tym, że tym razem to naprawdę koniec. Paweł znalazł sobie już nową ukochaną, a Ewelina głośno manifestuje niechęć do byłego chłopaka.

 Paweł Cattaneo w "Warsaw Shore" zasłynął jako doskonały i skuteczny podrywacz. Usidlić pół-Włocha udało się dopiero Ewelinie, która dla ukochanego schudła i przeszła prawdziwą metamorfozę. Za tym, czy para jest razem czy przeżywa kolejne burzliwe rozstanie trudno już było nadążyć, ale ostatnio wydawało się, że wiedzie im się świetnie. Do czasu.

Paweł pochwalił się na Instagramie zdjęciem z tajemniczą brunetką. Na pierwszy rzut oka można było pomyśleć, że jest to Ewelina - czarne, proste włosy przypominają fryzurę, jaką nosiła jeszcze rok temu. Jednak jest to Weronika - nowa ukochana Pawła.

Pod zdjęciami na Instagramie Eweliny fani wciąż pocieszają dziewczynę i piszą, że Weronika "wygląda staro (ma 21 lat - przyp.red.)" i jest od niej brzydsza. Ewelina zareagowała dość nerwowo.

Nie można otworzyć nowego rozdziału w życiu, czytając po raz kolejny ostatni więc dajcie spokój już z tym facetem!!! Pisała, że nie jest i nie będzie!!! On ma taką na którą już dawno polował, dlatego pewnie Ewelki nie nie zmuszał na siłownie chodzić , bo mu by utrudniała kontakty z tamtą. A z tej Weroniczki to też musi być niezła "dama" skoro pchała się na zajętego faceta!!! życzę jej żeby inna zrobiła jej to samo co ona Ewelince! Jeszcze trochę....A Tobie Ewelinko życzę dużo siły i pewności siebie!!:* - napisała jej jedna z fanek.
dokładnie, dziękuje bardzo- odpowiedziała Ewelina.

O Weronice wiemy na razie tyle, że ma 21 lat i jest profesjonalną tancerką. Trzymacie kciuki za nią i Pawła?

JM

Więcej o:
Komentarze (12)
Paweł i Ewelina z "Warsaw Shore" zerwali! Znowu? Tym razem zostawił ją dla NIEJ. Kogoś nam przypomina
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • baba_jaga

  Oceniono 6 razy 6

  Tancerką? Chyba striptizerką

 • Gość: gość

  Oceniono 5 razy 5

  ja bym takiego dziwkarza nigdy nie chciała

 • Gość: ana

  Oceniono 3 razy 3

  Jaka trzeba być dziewczyną by spotykać się z takim jebaka, który stukal wszystko ci się rusza.

 • Gość: Ja

  Oceniono 3 razy 3

  Przestańcie promować patologie!!!

 • browaryr

  Oceniono 4 razy 2

  zycie prywatne koorwy i jej gacha -temat po uju...

 • Gość: lolka

  Oceniono 2 razy 2

  że też zainteresowała się takim facetem co to nie szanuje kobiet?,....pewnie prezentuje taki sam poziom jak on.,....czyli nic niewarty.

 • Gość: Ja

  Oceniono 2 razy 2

  Chyba tancerką go-go.

 • Gość: Lolus

  Oceniono 1 raz 1

  Mijam ja co chwile na klatce z Pawłem. Na zdjęciach jest piękna do tego co jest w rzeczywistości. Pasztet i głąb. Dobrana para 😂

 • Gość: Heloł

  Oceniono 1 raz 1

  Ta laska jest łudząco podobna do Eweliny...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX