Usain Bolt zdradził dziewczynę? Do mediów trafiły skandaliczne zdjęcia z Rio. "Umieram ze wstydu"

Usain Bolt może mieć teraz poważne kłopoty w związku z Kasi Bennett. Przez dwuznaczne zdjęcia z pewną piękną Brazylijką.

Usain Bolt, złoty medalista tegorocznych igrzysk w Rio, w niedzielę świętował swoje 30. urodziny. To był szalony wieczór z udziałem wielu pięknych kobiet. Jamajski sprinter udowodnił, że bawić się umie równie dobrze, co zwyciężać. Zabawa trwała do niedzieli rano w jednym z klubów w dzielnicy Barra de Tijuca na przedmieściach Rio.

Jedną z uczestniczek urodzinowej imprezy była Jady Duarte, 20-letnia studentka z Brazylii. W mediach szybko pojawiły się ich wspólne zdjęcia: na jednym Bolt obejmuje Duarte, a na drugim całuje ją w szyję. Zdjęcia to klasyczne selfie i wygląda na to, że Jady zrobiła je w łóżku. Opublikowała je za pośrednictwem WhatsApp, a stamtąd prostą drogą trafiły najpierw do brazylijskich mediów, a potem do mediów na całym świecie. "Daily Mail" informuje, powstały o 7 rano.

Nie wygląda to dobrze, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że Bolt jest od wielu lat związany z jamajską pięknością, Kasi Bennett. Wygląda to bardzo źle, jeżeli weźmiemy pod uwagę, co z tymi zdjęciami zrobiła Jady Duarte.

Opublikowała je na Twitterze z podpisem:

Wiecie co? Wzięłam go.

Hałasu, z jakim zdjęcia zaczęły wędrować przez świat, Jady Duarte najwyraźniej się nie spodziewała. To, co miało być jedynie kolejną publikacją w serwisie społecznościowym, zwykłym pochwaleniem się randką (?), okazało się być małym skandalem. Dziewczyna zaczęła bagatelizować incydent.

To było bardzo negatywne. Nigdy nie chciałam być sławna, teraz umieram ze wstydu - czytamy jej wypowiedź w serwisie "Daily Mail". - To nie było nic wielkiego, było zupełnie normalnie - zapewnia.

Wpisu na Twitterze jednak nie skasowała.

Na razie nie wiemy, jak na te zdjęcia zareagowała 26-letnia Kasi Bennett. Usain Bolt również nie skomentował tych zdjęć. Jeżeli jednak niedługo dowiemy się, że para zerwała zaręczyny, najprawdopodobniej będziemy znali powód.

Zobacz wideo

JZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.