Maciej Musiał lubi pokazywać w sieci zdjęcia tej UROCZEJ blondynki. To wcale nie jego dziewczyna. Możecie się zdziwić, gdy poznacie prawdę

Maciej Musiał to najpopularniejszy polski aktor młodego pokolenia, do którego wzdychają miliony fanek. Na razie gwiazdor nie znalazł tej jedyne, ale w jego życiu jest jedna bardzo ważna kobieta.

Maciej Musiał po rozstaniu z Agnieszką Więdłochą chyba nie znalazł jeszcze nowej miłości. Serce przystojnego aktora zajmuje więc na razie... jego mama, Anna Musiał.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Filigranowa blondynka często gości na zdjęciach publikowanych przez syna na Instagramie i sama ma tam bardzo aktywny profil. Pewnie niektórym z Was trudno będzie też uwierzyć, że ta urocza piękność może mieć już dorosłego syna!

matka i syn są ze sobą bardzo blisko wiązani, a pani Anna sprawuje też pieczę nad prężnie rozwijającą się karierą syna jako jego menadżerka.

Na najnowszych zdjęciach mamy, jakie Musiał pokazał w sieci, jego rodzicielka sama wygląda jak dwudziestolatka, o czym świadczą entuzjastyczne komentarze internautów:

Bardzo młodo wygląda! Myślałam, że to twoja dziewczyna...
A ja byłam pewna, że to twoja młodsza siostra!
To twoja MAMA? Wygląda jak milion dolarów - piszą internauci.

Dalibyście wiarę, że to mama Maćka Musiała?

Zobacz wideo

IN