Emil Haidar ROZSTAŁ SIĘ z nową dziewczyną? Instagram mówi sporo, ale dowiedzieliśmy się JESZCZE WIĘCEJ. Co z jej ciążą?!

Emil Haidar szybko po rozstaniu z Dodą znalazł nową miłość. Z byłą Miss Polonią związał się w kwietniu. Wygląda jednak na to, że kolejny związek businessmana stał się już przeszłością.

Emil Haidar rozstał się z Dodą po kilku miesiącach gorącej i bardzo medialnej miłości. Z jego profilu na Instagramie natychmiast zniknęły zdjęcia z piosenkarką, a ona nie pozostała dłużna. Jedynym śladem, jaki pozostał po ich miłości są artykuły w mediach i kilka fotografii ze wspólnych wyjść na gale.

Kiedy Haidar związał się z Angeliką Jakubowską, byłą Miss Polonią (2008 r.), sprawy potoczyły się równie szybko. Zaręczyny, informacje o ciąży modelki... No i oczywiście dziesiątki romantycznych zdjęć. Wygląda jednak na to, że i ten związek nie przetrwał próby czasu. Z Instagrama Emila ZNÓW zniknęły wszystkie zdjęcia z (dawną już?) ukochaną, na profilu Angeliki też próżno szukać choćby cienia Haidara. Poszliśmy krok dalej i postanowiliśmy zasięgnąć informacji u źródła.

Rozstali się, owszem - mówi nam osoba z otoczenia businessmana. - On teraz spotyka się z producentką "Na Językach". Mało tego, Angelika prawdopodobnie w ogóle nie jest w ciąży!

Musicie przyznać, że ta informacja to prawdziwy grom z jasnego nieba. Oby tylko tym razem skończyło się bez batalii sądowych i odbierania prezentów.

JM