Ewa Kasprzyk o chorobie: Nagle poczułam w nodze jakiś ból. Okazało się, że to guz

Ewa Kasprzyk w nowym wywiadzie po raz pierwszy opowiedziała o swoich poważnych problemach zdrowotnych.

Ewa Kasprzyk to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda słynie ze swojego seksapilu i bezkompromisowości. Nie boi się też szczerych wyznań i mogłoby się wydawać, że wiemy już o niej naprawdę wszystko.

Kasprzyk niedawno gościła w programie Krzysztofa Ibisza "Demakijaż", w którym po raz pierwszy wyznała, że kilka miesięcy temu zdiagnozowano u niej nowotwór!

Nic wcześniej nie czułam. Poleciałam na Bali, wróciłam i nagle czułam w nodze jakiś ból. Mój lekarz mówi, żeby zrobić rezonans w nodze i okazało się, że to jest guz, który był aż pod mięśniem. To był nagły kłopot ze zdrowiem, to była nagła decyzja przeze mnie podjęta i przez lekarza, by to zrobić jak najszybciej. Operacja w pełnej narkozie, bardzo skomplikowana, a rokowania mogłyby być potem różne. Było podejrzenie o to najgorsze, ale okazało się, że dzięki Bogu nie. To była najtrudniejsza sytuacja w moim życiu, jeżeli chodzi o zdrowie. Ja nigdy nie podejrzewałam, że mogę coś takiego mieć, tańcząc w "Tańcu z Gwiazdami", boksując się, będąc osobą aktywną, mieć coś, co się latami gromadziło - opowiada Ewa Kasprzyk .

Wyznanie aktorki jest o tyle szokujące, bo wydawało się, że cieszy się doskonałym zdrowiem. Tuż po odpadnięciu z "Tańca z Gwiazdami" Kasprzyk wzięła nawet udział w walce bokserskiej, więc nikt nie podejrzewał, że mogło jej coś dolegać.

Sama gwiazda nie chce już jednak wracać do tego czasu.

Nie ma tematu już w ogóle. Było, minęło. Ja nie lubię mówić o chorobach. Teraz wszystko dobrze u mnie. Dzięki Bogu! - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" Ewa Kasprzyk.

Życzymy jej dużo zdrowia!

Zobacz wideo

IN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.