Beyonce była zdradzana przez Jaya Z? Fani już odkryli, kim jest jego kochanka! Skomentowała te zarzuty

Beyonce może liczyć na swoich fanów. Gwiazda w nowych piosenkach zarzuciła swojemu mężowi zdradę, a jej wielbiciele... odkryli rzekomą tożsamość jego kochanki!

W nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu w sieci nieoczekiwanie pojawiła się nowa, szósta płyta Beyonce . Krążek "Lemonade" poprzedziła emisja wyjątkowego filmu-teledysku o tym samym tytule. Na nowym albumie gwiazda szczerze opowiada o problemach w swoim związku, w tym o rzekomych zdradach swojego męża, rapera Jaya Z .

On chce mnie tylko wtedy, gdy jestem daleko, lepiej niech zadzwoni do tej Becky ze świetną fryzurą - mówi we wprowadzeniu do jednej z piosenek Beyonce.

Choć wokalistka nie zdradziła, o kim śpiewa, to... wyręczyli ją w tym jej własni fani! Zdaniem członków "Beyhive", czyli grupy najbardziej oddanych wielbicieli Knowles, rzekomą kochanką Jaya Z jest projektantka mody Rachel Roy.

Skąd ta pewność? Roy sama miała zdradzić się, publikując na Instagramie zdjęcie z podpisem, który nawiązywał do słów Beyonce:

Dobre włosy, to nieważne, najważniejsze, to dobre światło - żeby oświetliło selfie i nas samych. Zawsze noś w sobie światło. I nie brataj się z królowymi dramatu - napisała projektantka.

Rachel RoyRachel Roy Screen z Instagram.com/Rachel_Roy Screen z Instagram.com/Rachel_Roy

Wpis Rachel wywołał ogromne poruszenie pośród fanów Beyonce , którzy zasypali jej profile w mediach społecznościowych niewybrednymi komentarzami i groźbami "zemsty". Członkowie "Ula Beyonce" zredagowali nawet stronę celebrytki na Wikipedii, sugerując, że jej profesją było bycie "Becky ze świetną fryzurą".

Rachel Roy szybko odniosła się do fali internetowego hejtu, jaka na nią spłynęła. Projektantka opublikowała na Twitterze oświadczenie, choc nie odniosła się w nim bezpośrednio do zarzutów na temat romansu z Jayem Z:

Szanuję miłość, małżeństwa, rodziny i ich siłę. Co nie powinno być zaś tolerowane, to każda forma znęcania się nad innymi - napisała Roy.

Póki co, ani Beyonce, ani Jay Z nie odnieśli się do tej afery, ale pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że o podejrzanej naturze znajomości rapera z Rachel Roy plotkowano już w 2014 roku! To podobno przez romans Jaya Z i projektantki doszło do słynnej bójki w windzie między raperem a Solange Knowles, siostrą gwiazdy, która miała w ten sposób wyrazić swoją wściekłość z powodu niewierności Jaya.

Zobacz wideo

IN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.