Andrzej Młynarczyk z "M jak Miłość" oświadczył się! Narzeczoną poznał... Miejsce niecodzienne

Andrzej Młynarczyk, gwiazda jednego z najpopularniejszych seriali w Polsce, bierze ślub. Aktor zaręczył się przed Bożym Narodzeniem, jednakże dopiero teraz ogłosił tę nowinę.

Andrzej Młynarczyk bierze ślub! Gwiazdor " M jak Miłość " powiedział o zaręczynach w programie "Pytanie na Śniadanie". Jego ukochana ma na imię Eliza i nie jest związana z show-biznesem. Poznali się w dość nietypowym miejscu, bo w kościele. Tam również odbyły się zaręczyny. Młynarczyk oświadczył się kilka miesięcy temu, jednakże dopiero teraz podzielił się tą informacją. O tym, że się zaręczył nie wiedzieli nawet koledzy i koleżanki z planu m.in. Barbara Kurdej-Szatan .

<< ZOBACZ ZDJĘCIA PARY >>

Było tradycyjnie. Zawsze wiedziałem jak to będzie dlatego, że poznaliśmy się w kościele. I rzeczywiście wiedziałem, że to będzie to samo miejsce, więc również zaręczyłem się w kościele. Moja ukochana Eliza nie jest aktorką, jest spoza branży. Eliza pracuje jako projektant, jest architektem, ale również jest dziennikarzem - zdradził Młynarczyk.

Po raz pierwszy pojawili się razem na salonach w lutym tego roku, czyli już po zaręczynach. Na palcu ukochanej aktora widać pierścionek. Musimy przyznać, że narzeczona Młynarczyka jest naprawdę piękną kobietą!

Narzeczonym serdecznie gratulujemy! A jak wyglądały zaręczyny innych gwiazd?

Zobacz wideo

KS

Więcej o: