Backstreet Boys wspominają na TT premierę największego hitu. To już TYLE LAT? Widać to po ich zdjęciach. To ty AJ?

Są takie momenty momenty, kiedy czuje się upływ czasu. Backstreet Boys przypomnieli nam właśnie jeden z nich. I tak, czujemy się teraz naprawdę staro.

Backstreet Boys w piątek przypomnieli fanom, że przebój, który swego czasu nuciła dosłownie każda nastolatka na szkolnych korytarzach, "I Want It That Way", nagrali dokładnie 17 lat temu.

Dziś mija 17 lat, odkąd nagraliśmy "I Want It That Way" i od tego czasu wciąż jesteście naszym ogniem i jedynym pragnieniem - napisali na Twitterze nawiązując do tekstu piosenki (You are my fire, The one desire).

Faktycznie, piosenka pochodzi z albumu "Millennium" wydanego w 1999 roku. Wpis zespołu sprawił, że zagraniczne media poczuły nostalgię i komentują to w zasadzie w jeden sposób:

Ten tweet Backstreet Boysów sprawi, że poczujecie się naprawdę bardzo staro - tak Buzzfeed.com zatytułował tekst.

A potem dodał:

Podczas gdy gorączkowo będziecie szukać siwych włosów i zmarszczek, przypomnijcie sobie, że z płyty "Millennium" pochodzą także hity "Larger Than Life", "Show Me the Meaning of Being Lonely" i "The One".

Płyta lotniska, w tle samolot, a na pierwszym planie 5 przystojniaków -  ten kadr z teledysku z pewnością pamiętają wszyscy prawdziwi fani zespołu. W kolejnym chłopaki tańczą ubrani cali na biało. Swoją drogą my też poczuliśmy nostalgię i sprawdziliśmy, jak członkowie zespołu zmienili się od czasów teledysku.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Nick Carter ma dziś 36 lat, Brian Littrell 41, Howie Dorough 42, AJ McLean 38, a Kevin Richardson 44. A wy w którym z nich się kochałyście? ;)

 

BP

W którym z Backstreet Boysów się kochałaś?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.