Eva Mendes i Ryan Gosling będą mieli DRUGIE dziecko!

Radosna nowina dla fanów pary. Eva Mendes jest w drugiej ciąży. Ojcem jest partner aktorki - Ryan Gosling.

Eva Mendes i Ryan Gosling oczekują drugiego dziecka, podał w czwartek "US Magazine". Para nie potwierdziła oficjalnie tych informacji, serwis powołuje się jednak na swoich informatorów. Co więcej, już w lutym brzuch stawał się widoczny.

Podczas sesji zdjęciowej zauważono, że musiała specjalnie tuszować powiększający się brzuch - czytamy w serwisie.

O drugiej ciąży ma też świadczyć fakt, że w zeszłym roku w październiku Mendes zapowiedziała, że wycofuje się na jakiś czas z show-biznesu. De facto nie chodzi jedynie o życie zawodowe, ale także o branżowe imprezy, a nawet unikanie paparazzi - od dawna bowiem meksykańskiej aktorce nie zrobiono zdjęcia ani na oficjalnym wydarzeniu, ani nawet na ulicy.

Teraz moim największym dylematem jest: "hmm... Mam się ubrać? A może zająć się zawodowymi sprawami?" Wtedy patrzę na twarz mojej córki i już mam odpowiedź - mówiła Mendes w październiku w rozmowie z "Today Show". - Ona jest moim moralnym kompasem.

17-miesięcy temu Eva Mendes i Ryan Gosling powitali na świecie swoje pierwsze dziecko - córkę Esmeraldę .

Rodzicom serdecznie gratulujemy, ale mamy nadzieję - mimo wszystko - że Mendes pokaże się jeszcze publicznie. Oglądanie promiennych przyszłych mam to przyjemność dla oka. Pamiętacie piękną Liv Tyler ?

Zobacz wideo

ZI

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.