Megan Fox jest w ciąży! Brzucha zasłonić już nie może, ale jedno udało się ukryć. Kto jest ojcem dziecka?!

Megan Fox pokazała się na gali CinemaCon w Las Vegas. Normalnie zwrócilibyśmy pewnie uwagę na jej twarz, która ma tendencje do częstej zmiany rysów. Ale tym razem patrzymy tylko (no prawie) na brzuch. Aktorka jest w zaawansowanej ciąży!

Megan Fox spodziewa się już trzeciego dziecka. Jednak to pierwszy potomek aktorki, którego pochodzenie jest dość... tajemnicze.

Megan i jej mąż, Brian Austin Green ogłosili w sierpniu rozstanie. Para była ze sobą przez 11 lat i odczekała się dwójki dzieci. Wiadomo, że przed podaniem informacji do wiadomości publicznej, Fox i Austin od 6 miesięcy nie mieszkali razem. Powody tej decyzji były dość tajemnicze - chodziło podobno o zbyt duże ambicje Fox, której chęć zdobycia nowych ról przesłaniała życie osobiste. Jednak nadal to Brian jest głównym "podejrzanym" o bycie ojcem dziecka.

W ciągu ostatnich miesięcy kilka razy widziano ich podczas obiadów w Los Angeles - przypomina "Daily Mail". - Fox nie potwierdziła jeszcze, że jest w ciąży, ale brzuch jest tak widoczny, że nie ma najmniejszej konieczności, by to zrobiła.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Megan wybrała się na galę w krótkiej, obcisłej sukience, która podkreśliła jej lekko zaokrąglone ciało i mocno odznaczający się brzuch.

Zagraniczne media uważają, że ojcem dziecka jest jednak były partner (ale wciąż obecny mąż) aktorki. Nie została sfotografowana z nikim innym, nie wiadomo nic na temat jej romansów. Czyżby Brian i Megan postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę? ;)

Gratulujemy!

JM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.