Doda miała dwie imprezy. Były więc dwie kreacje. Pierwsza sexy, ale druga... Aż brakuje słów

Doda na urodziny Radia Kolor włożyła bardzo krótką i seksowną granatową mini. Kilka godzin później przyszła na premierę "Pitbulla" w JESZCZE krótszej i JESZCZE seksowniejszej granatowej mini.

Doda nie wkłada jednej kreacji na więcej niż jedną imprezę. Za co jesteśmy jej wdzięczni, bo każda jej stylizacja to spektakl dla oczu. W czwartek piosenkarka najpierw wybrała się świętować 23. urodziny Radia Kolor. Na imprezę włożyła granatową mini wyszywaną około 700 kamieniami z metką firmy Kostes. Kreacja kosztuje 2500 złotych. Do tego dobrała efektowne szpilki marki Jimmy Choo. Za nie trzeba już zapłacić nieco więcej, bo 3126 złotych (choć w przecenie na stronie firmy dostanie się je już za 1860).

Po kilku godzinach Doda jednak znów miała pozować do zdjęć. Tego samego dnia odbywała się premiera filmu " Pitbull . Nowe porządki". Piosenkarka weszła do kina w białym futerku i "starej" sukience, jednak za kilka minut wyszła ponownie do fotoreporterów i pozowała w nowej stylizacji. Ku naszemu zaskoczeniu była to kreacja JESZCZE krótsza i JESZCZE seksowniejsza od poprzedniej.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA DODY >>

Druga kreacja Dody to projekt Balmain i wydaje się wprost stworzony dla niej. Aż nas zamurowało. Mimo że sukienka było bardzo obcisła i bardzo krótka Doda widać, że Doda świetnie się w niej czuła. Dlaczego? Bo jak żadna inna jej kreacja podkreślała sylwetkę, nad którą piosenkarka tak ciężko pracuje.

Zobacz wideo

ZI

Aplikacja Plotek

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.