Patricka Wilsona znacie z "Fargo". Jego żona jest Polką i była z nim na Złotych Globach. I wpadka! "Przegrał, a potem jeszcze TO"

Myśleliście, że na tegorocznej gali Złotych Globów zabrakło polskich akcentów? Błąd. Na uroczystości pojawiła się Dagmara Domińczyk. I zaliczyła małą wpadkę.

Wśród nominowanych do tegorocznych Złotych Globów nie było polskich produkcji i twórców, ale na uroczystej gali pojawił się rodzimy akcent w osobie Dagmary Domińczyk . Aktorka mieszkająca w Stanach towarzyszyła mężowi Patrickowi Wilsonowi , którego nominowano w kategorii "Najlepszy aktor w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym" za występ w "Fargo". Niestety, statuetkę zgarnął mu sprzed nosa Oscar Isaac, a jakby tego było mało - Domińczyk przytrafiła się mała wpadka. Gdy kamera skierowała się na jej męża, ona akurat zajęta była... jedzeniem.

Patrick przegrał, "Fargo" przegrało, Kirsten (Dunst - przyp. red) przegrała, a potem zdarzyło się jeszcze TO. Czy może być gorzej? :) - napisała aktorka na Twitterze.

Internauci ją pocieszali:

Ale za to wyglądasz bardzo sexy!
Nikt nie wyglądałby bardziej "hot" jedząc tą przekąskę!
Piękna+zabawna=ideał

Domińczyk, którą można było poznać m.in. dzięki roli w "Jacku Strongu", na Złotych Globach prezentowała się faktycznie świetnie.

A wpadka? Grunt, że aktorka podeszła do niej z uśmiechem.

Zobacz wideo

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.