Miss Złotych Globów 2016. W tym roku to córka Jamiego Foxxa. Ładna? O nie... Corinne jest PRZEPIĘKNA

Corinne Foxx, 21-letnia córka Jamiego Foxxa, Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej (The Hollywood Foreign Press Association) wybrało Miss Złotych Globów 2016.

Splendor i blask oscarowej gali od lat nieco przyćmiewają ceremonię wręczenia Złotych Globów. Owszem rozdanie Złotych Globów jest młodsze (o 15 lat) i znacznie mniejsze (o jakieś 2100 miejsc), ale ma coś, co wyróżnia tę imprezę na tle innych wielkich filmowych gal, a także od Oscarów. Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej (The Hollywood Foreign Press Association) decyduje nie tylko o tym, do kogo powędruje 2,5 kilowy Złoty Glob, lecz także wybiera Miss Złotych Globów. Złote Globy 2016 mają już swoją miss. Ten tytuł będzie nosić Corinne Foxx, córka Jamiego Foxxa .

Gdy dowiedziałam się o tym, skakałam z radości - mówiła Corinne Foxx dle Peoples.com. - Serio, przez godzinę wręcz chodziłam po ścianach. Potem zaczęłam szukać w internecie wszystkich możliwych informacji o tym tytule. Byłam ogromnie podniecona. Mój tata zareagował nieco mniej emocjonalnie. Wiem, że się do tego nie przyzna, ale widziałam łzy w jego oczach.

Corinne Foxx

Corinne Foxx nosi to nazwisko dopiero od kilku miesięcy. Jeszcze na początku 2014 nazywała się Bishop, czyli nosiła prawdziwe nazwisko swojego ojca. Aktor, gdy na początku swojej kariery zmienił nazwisko na Foxx, aby złożyć hołd komikowi Reddowi Foxxowi. Corinne w zeszłym roku poszła w ślady ojca.

O ile jednak jeśli chodzi o ojca to nie ma wątpliwości, o tyle tożsamość matki Corinne jest tajemnicą. Tak samo nie wyjawił imienia i nazwiska matki młodszej córki Annalise. Aktor tak tłumaczył się ze swojej decyzji:

Może nawet i jestem w monogamicznym związku - mówił w 2013 roku u Oprah Winfrey. - Ważne jest jednak, aby ludzie nie wiedzieli, z kim.

Corinne Foxx na co dzień studiuje na Uniwersytecie Południowej Kalifornii, jednak wyraźnie ciągnie ją do świata show-biznesu. Towarzyszyła ojcu na czerwonym dywanie nie raz (po raz pierwszy była razem z nim na rozdaniu Oscarów w 2005) i wyraźnie obracanie się wśród znanych znajomych ojca sprawia jej frajdę. Wystarczy rzut oka na jej Instagram, a dość szybko trafimy na selfie, na którym przytula się na przykład z Leonardo DiCaprio.

 

albo je pizzę na Oscarach razem 2014 obok Channinga Tatuma.

 

Gwiazdorskie selfie, kulisy sesji zdjęciowych i apetyczne zdjęcia w bikini przydają popularności Corinne Foxx. Dziewczyna na Instagramie ma już prawie 58 tysięcy followersów i 33 tysięcy obserwujących na Twitterze.

Historia tytułu Miss Złotych Globów

Historia tytułu rozpoczęła się 19 lat po pierwszym rozdaniu Złotych Globów. Wtedy HFPA wybrało wybrało dwie miss: jedną dla produkcji telewizyjnych, drugą filmowych. Miss Telewizyjnych Złotych Globów została Donna Douglas, a Miss Filmowych Złotych Globów Eva Six. Od 1969 roku przyznawany jest jeden tytuł Miss i wybierana jest ona spośród córek sławnych rodziców, które towarzyszyły im już na gali rozdania Złotych Globów. Tytuł ten nosiły takie znane dziś gwiazdy jak Anne Archer (1971), czy Melanie Griffith (1975).

ZI

Więcej o: