"You can dance" wraca z nowym składem jurorskim! Zabraknie Kingi Rusin. Kto ją zastąpi? Aż dwie osoby

W "You can dance - Po prostu tańcz" nastąpiły zmiany w składzie jurorskim. W nowej edycji, oprócz Michała Piróga i Augustina Egurroli, w jury zasiądą Ida Nowakowska i Maciej "Gleba" Florek. Kingi Rusin nie zobaczymy w programie.

Nową edycję " You can dance - Po prostu tańcz " zobaczymy już wiosną w TVN . Szykują się spore zmiany - potwierdziło się ostatecznie, że nie zobaczymy Kingi Rusin w kolejnej edycji tanecznego show. Dziennikarka poprowadzi nową edycję "Agenta" .

Obok Agustina Egurroli i Michała Piróga w jury zasiądą... uczestnicy "YCD"! Do jurorów dołączą Maciej "Gleba" Florek (zwycięzca pierwszej edycji) oraz Ida Nowakowska (zajęła w programie 9. miejsce). Zaskoczeni? My bardzo!

Ida Nowakowska, Maciej 'Gleba' FlorekIda Nowakowska, Maciej "Gleba" Florek Screen z instagram.com/idavictoria / Kapif Screen z instagram.com/idavictoria / Kapif

Na stronie TVN-u nie ma jednak informacji, kto poprowadzi program. Czy Patrycja Kazadi będzie w programie? Jej zdjęcie na Facebooku nie pozostawia żadnych wątpliwości - młoda aktorka i piosenkarka będzie wspierać uczestników w kolejnej edycji "You can dance - Po prostu tańcz":

Zanim poznamy uczestników kolejnej edycji, przypomnijmy sobie kto zwyciężył w ostatniej edycji show. Zobaczcie krótką rozmowę z Mateuszem Sobecko, tuż po ogłoszeniu wyników:

Zobacz wideo

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o: