Chris Martin nie płacze już po Gwyneth Paltrow? Zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości. Oto jej następczyni

Chris Martin ma nową dziewczynę! Były mąż Gwyneth Paltrow, który spotykał się po rozwodzie m.in. z Jennifer Lawrence, romansuje teraz z Annabelle Wallis. Nie ma co do tego wątpliwości.

Chris Martin znalazł nową miłość. Strzała Amora trafiła 31-letnią brytyjską aktorkę Annabelle Wallis, znaną głównie z roli Jane Seymour z serialu "Dynastia Tudorów". O romansach muzyka po rozpadzie małżeństwa z Gwyneth Paltrow mówiło się dużo. Spotykał się z Jennifer Lawrence czy Kylie Minogue, jednak w przypadku żadnego z tych związków nie było takich dowodów na ich prawdziwość jak te:

<< ZOBACZ ZDJĘCIA MARTINA I WALLIS >>

Zdjęcia z paryskiej ulicy są wyjątkowe nie tylko dlatego, że potwierdzają plotki o nowym romansie Chrisa Martina. Gdy para dostrzegła paparazzo, całowała się, przytulała, a nawet tańczyli walca!

Co w tym dziwnego, spyta wielu, w końcu to nie pierwszy raz, gdy widzimy gwiazdy żartujące sobie w fotoreportera. Jednak zobaczyć Chrisa Martina wygłupiającego się przed paparazzi to jak zobaczyć, Monikę Olejnik w "Tańcu z gwiazdami". Szokujące, nieprawdopodobne i trochę zasmucające.

Muzyk nie pozował do zdjęć na czerwonym dywanie nawet (!) z matką swoich dzieci (ba, na imprezy przyjeżdżali osobnymi samochodami). Obiektywów unikali jak ognia, a gdy spotykali paparazzo na ulicy, Martin błyskawicznie odskakiwał od Paltrow i szedł od niej w odległości kilku metrów. A teraz? Co za zmiana...

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.