"Warsaw Shore Summer Camp". Mała całuje się z... Fani w szoku. "Kornelka się wk***i"

Po wakacyjnej przerwie na antenę MTV wrócił program "Warsaw Shore". Pierwszy odcinek dostarczył widzom sporo emocji.

" Ekipa z Warszawy " przeniosła się nad polskie morze, ale imprezy pozostały tak samo "grube" jak w stolicy. W pierwszym odcinku "Warsaw Shore Summer Camp" mogliśmy zobaczyć tego dość nieoczekiwany efekt - Małą Anię całującą się z Wojtkiem . Kadr obejrzeć możemy też na Facebooku programu.

Mała i Wojtek z Warsaw ShoreMała i Wojtek z Warsaw Shore Facebook.com/warsawshoreofficial Facebook.com/warsawshoreofficial

Dla tych z fanów, którzy jeszcze nie widzieli odcinka, może być to spore zaskoczenie. Wojtek poprzedni sezon spędził na deklaracjach miłości pod adresem "Kornelki", która regularne odwiedzała go w programie. Uczestnik na początku niedzielnego odcinka wyjaśnił jednak, że ten związek to przeszłość. Przypomniał o tym też w komentarzu pod zdjęciem w odpowiedzi na stwierdzenie jednego z fanów, że "Kornelka się wk***i".

Kochani, przecież trzeci sezon był kręcony już lekko pół roku temu. Z Kornelią nie jesteśmy już parą od kilku miesięcy, przecież powiedziałem o tym w programie. Pozdrawiam - napisał.

Komentarze z Facebooka Warsaw ShoreKomentarze z Facebooka Warsaw Shore Facebook.com/warsawshoreofficial Facebook.com/warsawshoreofficial

Co ciekawe, poza wyrazami zaskoczenia, internauci w komentarzach wyrazili też poparcie dla tak nieoczekiwanej "konfiguracji".

Fajna parka by była ogólnie.
Pasują do siebie od samego początku, może czas coś zdziałać? - zastanawiali się komentujący.
Bierz się za Wojtasa! - radzili fani Małej na jej profilu.

A jak Wam podoba się "nowa para" w ekipie?

Zobacz wideo

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.